F/A-18F 1:48

Previous topic - Next topic

Mit@_koRupCij@

Konacno!! Zavrsio sam sa ovom F-18-icom. Prezadovoljan sam svojim radom i konacnim izgledom makete. Uglavnom se sve lepo uklapalo itd, itd.
Evo slicica aviona:


















I sa RBF trakicama:




*Nemojte mnogo da kritikujete, tek mi je 3-ca u 1:48! :D




Kerber

U sustini je lepo odradjena maketa. Ima smeka. Nisam nesto bas strucnjak za ove moderne, ali, meni - pije vodu.
Ima nekog toniranja boje, dopada mi se, jer mi ne izgleda tufnasto zbog toga, a ono sto nisam siguran da treba je - cini mi se naopako postavljena oznaka na donjaci krila i manjak "metaliziranja" spoljasnjosti izduvnika.
Meni se dopada !
Pozz !

Sandman

oznake pripadnosti su okrenute naopako i na gornjoj i na donjoj strani krila, a za izduvnike se slazem sa Banetom - trebaju da imaju vidljiv metalni sjaj, i malo sagoreli izgled ;)  shto se tiche kamuflaze deluje mi lepo uradjeno, ali se na zalost pojavljuje silvering na dosta dekala :( izgleda da nisi lepio dekale na dobro "glossovanu" podlogu?  :-\


Erih_Hartman

Kritike?  ;D kakve kritike  :super
Super je ispao  ;D

Suhoj

Svidjaju mi se ove "remove before flight" trakice, bas su zanimljiv detalj  :D

Mikoyan29

veoma lepo odradjeno....nego da te pitam sto nisi uradio onu verziju  sa zmijom na vertikalcu???
MK "Oluj"

Mit@_koRupCij@

Quote from: Mikoyan29 on 03-07-2010, 10:17:36
veoma lepo odradjeno....nego da te pitam sto nisi uradio onu verziju  sa zmijom na vertikalcu???
Pa prvo sam mislio njega da uradim ali moje lose iskustvo sa dekalima me je nateralo da promenim cilj tako da je sad ovaj.

Sneni

Tu i tamo je ostao poneki spoj koji se mogao bolje srediti, uz greškice koje su kolege već navele, ali sve u svemu maketa ostavlja jako dobar utisak kad se posmatra u cjelini. Dobar posao :cheers svaka čast.
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

dusko

Dobro je narode nemojte coveu ubiti volju u ppocetku ssalim se jako lep rad narociti mi se dopadaju oznake koje si prespricao kao bi delovale izbledelo.