Me 163 B, Academy, 1/72

Previous topic - Next topic

menestenasli

Davno uradjena maketa, ali se nije pojavila u indeksu, jer je i nije bilo medju zavrsenim maketama, a treba stici Kerbera (54 makete :bravo;D
U radu :
http://www.maketarskikutak.com/index.php/topic,4364.0.html


Kerber

Dobar malisha, vrlo dobar !
I shema mu je jaka, trup siv, krila zeleno/braon...ludo !

Samo nastavi, a ne moras mene da juris, sporo ja radim, stici ces me i prestici...Ne sekiraj se za to.

Pozz !

zamorano

Tačno, i ja sad nešto gledam galeriju... Ja sam zastupljen sa tri-četiri makete, ali imam minimum još dve koje nisam stigao da slikam ;D. Doduše, razvalio sam foto-aparat tako da neko vreme neću ugrožavati poredak, ali čuvajte se obojica kad dođem sa novim :).

Inače, bolje je kad okačiš slike gotovog ovako sa zadrškom, već smo ga zaboravili od under-construction faze pa izgleda kao nova maketa... Dobro je ispao, sad kad ga gledam dođe mi da pravim i ja još jednog.

Pozdrav!

menestenasli

eh zamorano, mene si vec prestigao...  :D
Ovako zanimljivo avionce a samo 2 uradjena + profin history line. Indeks je bas super, svasta moze da se vidi i to vrlo lako.
@ kerber: ja ovim tempom  (skoro 2 makete godisnje!) verovatno necu moci da te prestignem  Mislim da sam najsporiji maketar na forumu!  ;D
Pozzz

Profa

Ovo avijonče je definitivno bombonica za rad  i gledanje, još kad je 'vaki ki upisan :bravo :super

p.s. Moj "history line" će se nastavi, samo da isplivam malo iz  mora svačega...
Upravo naručen novi Me 163A, nadam se samo da nije prepak Kondora :-\ a i ako bude, će se delje...
Bogu fala što sam Lala! :)

LordNelson

Bas je interesantan, sema mi se mnogo dopada.    :bravo


menestenasli

hvala hvala. Semu sam video na slici na kojoj traktor vuce "beli 14" i pokusao sam da je iskopiram.

matilda

ala... svaka ti cast, mali je kao lutkica.
lepo uradjeno. :mjetal