DEWOITINE D.520 - Tamiya 1:48

Previous topic - Next topic

Vajled

Detalji kokpita:



Maketa:



--------------------------------------
http://vajled.com/forum/showthread.php?tid=380

Kerber

Ovaj bas lepo osvezava MK !
Odavno nisam video ovde Dewoatinche...
Kokpit je bas dobar, ove zice tako treba da idu ili je bio trenutak "inspiracije"? Kod nekih njihovih aviona su boje unutra crne i tamno sive, ovaj mi se svidja sa sivom, al' nisam siguran kako treba da bude, te reference nemam jos uvek.
Vrlo lepo i pedantno, boje su, cini mi se, sasvim OK, kao i pranje i prljanje (umereno i bas kako treba, nisam ih na fotkama vidjao bas umazane).
Odlican primerak, jel' ovaj bese Pjer Gloan "terao" (nemam pojma kako se u izvornom obliku pise njegovo ime, al sam cuo da je bio as u bitkama za Francusku, '40...)?
Sad bi i Medico trebo da zakaci svoj, ako ga je zavrsio...

Aleksandar

Odličan rad, jedino što sam primedio da "bode oči" je pogrešan ugao nogu stajnog trapa, koliko vidim zamenuo si im strane.
Probaj da popraviš, šteta da tako ostane jer je stvarno "ima dušu"
MARCHING UP AND DOWN THE SQUARE NOT GOOD ENOUGH FOR YOU, EH???!!!

medico

jest, sto rece kolaga Zrenjaninski,  Aleksandar.... zestoko omasen polozaj nogu st.trapa  tako da stoji previsoko .... pa cak i kad se zalepi kako je Tamiya dala maketa opet je malo visi ! ja sam na mom primerku to tek kasno shvatio tako da je ostao OOB , semm toga sasvim lepa maketa i vrlo lep avion po meni vrhunac aero dizajna tog perioda .
boja unutrasnjosti je ok !

flanker

A šta su one žice unutra, izvinite, ali ne znam? Lepo urađen nesrećni francuščić...
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

Vajled

Kotači ispravljeni.... bila je moja greška  :cry


one žice, pojasevi ... sve je to napravljeno od stirena, tamiya trake i nitnaste žice za struju... malo samogradnje da ubijem OOB

Zoki969


modellius

boje su ok, weathering takodje, ali vidi ti se spoj polutki trupa iza antene kod kabine! jbg, steta, bas steta
Michael Wittmann   s.SS-Pz.Abt. 101       138 kills
Maketarski Savez Srbije http://www.mss.in.rs/