Mig-21BIS ACADEMY 1/48

Previous topic - Next topic

Vladimir

Cao svima jos jednom! Evo i od mene nesto. Mig-21 MF akademy cinimi se nije MF nego BIS pa sam ga tako i pravio. Ne bih da vas smaram sa pricama nego to je to. Sad vi sa komentarima.Pozdrav



Ф89 НС

sezan

Odlicno to izgleda!Valjalo bi boljih slika ali sa ovim je to to!Super!Pozdrav!
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Vladimir

#2
Slikano je na brzinu ali u svakom slucaju HVALA :) :) :)
Ф89 НС

dusko

Bravo kolega sve je lepo i umereno,kako si radio ostecenja na zastavi to mu daje jos lepsi izgled?

Vladimir

#4
Samo sam presmirglao sa 1000 i kako gde je stisnuto vise tako je dekal osteceniji
Ф89 НС


Surla

Jako je lep! Svaka čast.

Vladimir

#7
Uobrazicu se  ;D ;D ;D.
Ф89 НС

airbamby

Jako lepo uradjeno nema sta, sto se ostecenja tice i to je super, samo moram priznati da sam malo skeptican, ipak je period SFRJ u pitanju, tesko da je to moglo tako da prodje.
Da je SRJ ili SCG uredu ovako... ostatak aviona deluje jako cisto u odnosu na levu zastavu...

Napominjem da su ovo moja zapazanja koja ne moraju biti pravilna...
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

Vladimir

#9
Moze se uzeti da je neka 1991-92 kad se nije bas vodilo racuna kako izgleda a bilo ih je sa oznakama SFRJ. Svaka cas na zapazanju iskreno meni nije palo na pamet.  ;)
Ф89 НС

ubermagog

u JRV-u zastava ili oznaka nikada nije mogla da bude ovako oguljena, čak ni 91-92
'pepsi' oznake su otpadale u velikim komadima pa su se ispod videle kompletne oznake iz doba SFRJ!

inače ti maketa izgleda prilično dobro, iako su ti slike tamne  :-\
promeni naslov posta u pravilan "MiG-21bis Academy 1/48" jer zaista to nije MF verzija!

Vladimir

#11
Slikano je na brzinu a za oznake sad kakve su takve su u svakom slucaju hvala. Naslov posta je promenjen. Pozdrav
Ф89 НС

milten

#12
Lepo avionche.  ;D
Radio si ga "iz kutije" ili si mu dodavao nesto?
Nisi promenio naslov. Treba - A C A D E M Y
MK "Narednik Mihajlo Petrovic" Nish
http://nmpnis.wordpress.com/

Vladimir

#13
Hvala. Sve je iz kutije
Ф89 НС

LordNelson

Lepo odradjen, i ja razmisljam da uradim jedan Mig-21 u 1/48.     :pilot  ;)