MIG-17 PF Plastyk 1/72

Previous topic - Next topic

sezan

Nemam obicaj da ispitujem letne karakteristike maketa ali kod ove je bilo za malo!Na stranu sto je bila upredena i po duzini i sirini ,vec sam imao i peh sa dekalima(zguzvali se) pa prefarbavanje...let sa stola dva puta..i tako !Milina jedna!Staklo sam umazao iako nije bilo perfektno i nisam uspeo do kraja da ga ispoliram..!Boje -Rev 90 i 48,lak mat 70%-gloss30%,vedering grafit soft i Tamija D set. Jos jedan primerak za policu ,doduse za onaj mracniji deo..malo dublje..!  :hahaha Hvala na komentarima unapred!Pozdrav!



razvojni put(farbarski)-

"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Sandman

pa dobro, ne izgleda bash toliko loshe da je drzish skroz pozadi na polici ;)

sem shto je staklo malo mutno, deluje pristojno...

Vladimir

Bas je lepo ispao :) a za staklo nista strasno da se nerviras
Ф89 НС

oddball

Buduci da je Plastyk mislim da si izvukao i vise nego sto je proizvodjac imao nameru da pokaze. jako dobro.
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

Profa

Iz razvojnog puta bih zaključio da su ga iračani prodali vijetnamcima, koji su ga odrali...
Nije za tamniji deo police - koliko te znam, on će da ide u one kutije na vr' ormara... :naughty

Sve u svemu, ne se nerviraš - svaka će biti bolja, a ovakve su samom sebi za primer šta može da se desi... i moja poslednja je takva - video ju je samo onaj ko je došao kod mene...
Bogu fala što sam Lala! :)

mikoyan

E Vlado, jesi se namucio. Al' dobro, iskreno nije bas za tamniji deo police. Ima i gorih slucajeva. Pozz

sezan

Hvala drugari!Sledeci iz Plastik edicije bice bolji nadam se!Upravo sam poceo da ga deljem(mig-19s).Pozdrav!
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

flanker

Jesu li one zvezde na krilima namerno ili slučajno okrenute naopako?
Ovako je lepo urađen, mada mislim da nije trebalo da ga matiraš, makar da je polusjajan.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

sezan

#8
Namerno,jedna je okrenuta na jednu a druga na drugu stranu  i isto tako na donjacima!Retki su profili vijetnamskih PF pa i ovaj koga sam nasao na netu je moguce netacan!Ali to vise nije ni bitno!Ako je pogresio taj sto je crtao i ja sam!U principu ,vise nije ni bitno!Polusjajan je lak a i u poodmakloj fazi je predstavljen..
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

PELE

Quote from: sezan on 28-08-2010, 09:32:14
Retki su profili vijetnamskih PF pa i ovaj koga sam nasao na netu je moguce netacan!

Bitno je da ti uzivas u radu, ni jedna maketa se ne moze 100% uraditi kao pravi avion/tenk jer je to nemoguce, cak ni neki zaludjenici koji potrose po 5 godina rada na maketi!

MiG je boli glava, seti se da je ovo Plastyk, a ne Tamiya...  ;)


Pozz

airbamby

Nije lose uradjeno, obzirom na maketu. Mozes ti to i bolje siguran sam da je Plastyk postao tvoja omiljena firma  :D
Svakako ok uradjeno farbanje a prava je steta sto ipak nije bio maskirni...
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj