JAGUAR T Mk.2 -Hasegawa 1/72

Previous topic - Next topic

sezan

Odlicna maketa!Dobra za rad!Nisam bas najzadovoljniji ali dobro!Prolazna ocena ,po meni!Farbao sam rev.43 i 68,lak polumat.Vucna greda samogradnja!Jos kasetne bombe nisam okacio ali nisam imao stensile za njih ,pa mi izgledaju skroz "gole" !Prljanje  grafit meki  i Tamija D set.To je to!Hvala svima na komentarima!Pozz!

"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Sandman

lepo, lepo, iako boje nisu bash oridjidji RAF, ali liche... ;)

dobra je i ona greda za vuchu

PELE

Odlican Jaguar!

Ruda je super, ja sam skoro zavrsio moju, nije tesko napraviti.


Pozz

dragan_mig31

odlican jaguar svaka cast.bas mi se svidja kako je ispao a samogradnja je fenomenala :)

Hawkeye

Mozes ga ostaviti i bez bombi,dobar je i tako  :) !

'Уживај младићу за младости своје!'

UrbanKnight

Nisi bas najzadovoljniji...  ???

Pa ko je potpuno zadovoljan svojim maketama?  :P

Ne vidim neku brljotinu. Fino uradjeno.

oddball

i ne treba da budes zadovoljan po zavrsetku makete zato sto treba teziti ka boljem  :)  ako nisizadovoljan svojim radom onda si samokritican i uocavas i greske, a i ono sto si uradio dobro. te greske ces primetiti i resenja implementirati na kasnijim maketama. i kroz par godina videces kako se tvoja tehnika vremenom usavrsavala  :)
meni licno se jako dopada, i malo je uneo svezine. ne secam se da je skoro bio neki Jaguar.
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

dusko

Mozes biti zadovoljan dosta pristojan rad.

mikoyan

E, ovo mi se bas svidja. Dobro je ispao. Kakav je taj hasegavin Jaguar za sklapanje?

modellius

odlican jaguar, lepo, cisto, uredno, jedino mi smeta sto je i g-din sandman naveo da su ti boje pobegle, sledeci put uzmi MM authentic i bice vise nego odlicno! pozdrav
Michael Wittmann   s.SS-Pz.Abt. 101       138 kills
Maketarski Savez Srbije http://www.mss.in.rs/

sezan

#10
Hvala svima!Boje sam imao originalne ali nisu mi se svidele!Previse tamne!Posebno siva!Pa sam sa namerom ovaj izbor napravio(na moju radost).Stvarno mi se nisu svidele autenticne.Al dobro,to je stvar ukusa,na kraju.Neka bude da je ovaj iz "izbledele" faze.Ionako je malo prljaviji.Hvala jos jednom svima!Pozdrav!

@Mikoyan,maketa je odlicna u svakom pogledu,preporucujem je!
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

flanker

Baš je lep, možda samo da popraviš boju rđe na topovima i čini mi se da bi vrhovi lansera trebalo da budu "metalniji", a manje crni.
Uz bombe će biti još bolji.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

sezan

Nije to bpja rdje kolega,ta je boja..A lanseri su mat crni,na frhovima a zaprljani u zavisnosti od eksploatacije.Al hvala na sugestiji svakako>Pozz!
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

airbamby

Lepo i pedantno nema sta, jako si uznapredovao od proslogodisnjih radova :pilot
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj