Kinetic F-16D 1/48

Previous topic - Next topic

Mit@_koRupCij@

Evo zavrsih i ovu maketu... Maketa je generalno dobra za rad, delovi se uklapaju, donekle, detaljni, itd.... Dobra strana je to sto su u kutiji delovi za mnogo verzija f-16-ice...
Ali da predjem sa reci na slike...










































Sta da kazem, dosta slika, a i imalo je sta da se slika :D
Pozdrav!!

Miroslav

Svaka cast! Maketa fenomenalna u kutiji, fenomenalan i rezultat. O njoj sam cuo sve najbolje, a ti si mogao koju rec vise reci.  :cheers

Mit@_koRupCij@

#2
Pa nije mi nista padalo na pamet sta jos da napisem. :D :headbang
Sta Vas interesuje  8)

dusko

Fenomenalno nemam reci  ne znam koji efekat je bolji na maketi opisi ukratko kako si pravio pojaseve i taj odlicni wethering?

Hawkeye

E kada ima sve moguce prangije oko sebe,e tek tada je to avion ;) !Svaka cast,dobro uradjena maketa :) .

'Уживај младићу за младости своје!'

Mit@_koRupCij@

Hvala kolege!!!

Quote from: dusko on 11-09-2010, 18:18:52
Fenomenalno nemam reci  ne znam koji efekat je bolji na maketi opisi ukratko kako si pravio pojaseve i taj odlicni wethering?
Kajseve sam pravio od obicne tamiya trake, i zice. Weathering uljanim bojama....

Pozdrav

sezan

Ja bi mu malo samo uprljao izduv i stajni trap ,da nebude bas ovako  "nov" ali to je stvar ukusa, generalno!No, sigurno bi delovao realisticnije a nemozes nista da pokvaris sad  tj. nije kasno!Pozdrav!
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Poseidon

Pa počelo je grba ovde,pa grba onde....pa na kraju inače lep F-16 postade ružno pače.....ali tvoja maketa veoma lepo izgleda.

Mit@_koRupCij@

Ja sam hteo da napravim kod izduva fleke ali sad nikako ne mogu da nadjem vremena (zbog skole -.-). Cim nadjem vremena videcu sta mogu da uradim.
:cheers

dragan_mig31

svaka cast.odlicno izgleda a ovo naoruznaje ga pravi jos lepsi.sueper je weathering.

matilda

kakve su ono zute linije na gumama??/
super ti je ipala 16-ka,jako lepo.
uprljao si ga bas kako treba.
meni se jako djasvi onaj poljski ali i ovaj izgleda predobro.
svaka ti cast, ajd sad neki drugi.

Mit@_koRupCij@

Quote from: matilda on 12-09-2010, 22:52:08
kakve su ono zute linije na gumama??/
super ti je ipala 16-ka,jako lepo.
uprljao si ga bas kako treba.
meni se jako djasvi onaj poljski ali i ovaj izgleda predobro.
svaka ti cast, ajd sad neki drugi.
Ma samo sam pratio uputstvo...

drakii

nemam bash obichaj da komentarishem pogreshne razmere,   >:D,  ali mi chunak, ovaj izduvaljka para ochi, zavrshi i to, inache kakva je osnova , dobro je uradjena maketa, mozda je ugodjaj in vivio bolji, izvinjavamo se, mnogo se izvinjavamo, ali u ime vrhunskog maketarizma malo nervnog alpinizma, pozdrav