Dh Sea Vixen 1/32 Panther Models Constructions

Previous topic - Next topic

AEROPOXY

Dh Sea Vixen 1/32 Panther Models Constructions
Vakuumska maketa sa resin delovima, proces izrade, ovde:

http://www.maketarskikutak.com/index.php/topic,9718.0.html

A slike, tu su,























Dada

To je to! S paznjom pratio tok operacije i krao tehnike :)
Svaka cast na ovoj odiseji :)

Kerber

Bravo !
To je to. Muzejski primerak.
Odlicno uradjeno. Jos vakuumski...stvarno, alal' vera i za zivce da se dovede dovde !

Nemsy_29

Svaka cast na zivcima i strpljenju! Odlicno je ispao  ;D

relja

Pridružujem se pohvalama. Pratio sam izgradnju i divim ti se na strpljenju i živcima.
Bravo!
"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"


milogor_strashni


pavlepav

shta reci, fenomenalno, pogotovo samogradnja i ostale zezancije , pratih rad, svaka chast !!!  :bravo :bravo

Lud13

Sta reci...svaka cast ...fenomenalno...nemam reci. Extra rad..

Dejan

Aleksandar

MARCHING UP AND DOWN THE SQUARE NOT GOOD ENOUGH FOR YOU, EH???!!!

mikoyan


Miroslav

Cestitam na remek delu. Svaki komentar je suvisan. Ovo je u maketarstvu visa matematika.  :super

drakii

Shteta shto nije 1:72, lichi na vrlo solidnu sedamdesetdvojku, ali vaku je vaku, dopada, pozdrav

modellius

bravo neso, pratio sam tok izrade i mogu ti reci da sam odusevljen!
Michael Wittmann   s.SS-Pz.Abt. 101       138 kills
Maketarski Savez Srbije http://www.mss.in.rs/

Reaper

Odlican posao! Svaka cast!

Steta sto su britanci uglavnom ovako sjajni/uglancani, a ni sheme im nisu bas da bi se covjek poigrao s nijansiranjem, ali i ovako sjajan izgleda odlicno!

Sto se tice Xtrakit/MPM makete u 1/72....bolje zaobici u sirokom luku, ako se mene pita... ja sam je uzeo, poceo raditi...i odustao.... Cockpit koji fizicki ne stane u trup bez dosta rezanja, katastrofalno uklapanje dijelova, nekvalitetna plastika, iako su detalji (panele) poprilicno zadovoljavajuci.... cijela ta maketa mi djeluje kao kombinacija predimenzioniranih i poddimenzioniranih dijelova koji bi se trebali sklopiti u nekakvu cijelinu..... Moze se odllicno napraviti, ja sam zakljucio da za to ipak nemam zivaca i da krajnji rezultat (u ovom slucaju) nije vrijedan truda, iako mi je sam avion jako interesantan i rado bih ga imao u kolekciji....