1/48 Hasegawa FW-190A-3

Previous topic - Next topic

misa

I ova maketa je gotova. Posle silnih peripetija sa dekalima i izgubljenim delovima, privedoh je kraju. Ostalo je samo da isprljam gume pigmentima, i da dodam kabl za povlačenje zadnjeg točka. Radove možete pogledati ovde. Samo da napomenem da namerno nisam stavio indikatore izvučenih točkova, i izvučene merdevine za ulazak u avion, jer mi ti detalji nekako bodu oči kad gledam urađen avion (kao i otvorene kabine).





I jedna sa blicem, pošto nikako da namestim temperaturu bele boje na fotoaparatu:


Pozdrav,
Miša :)

ubermagog

odlično je ispao, farbanje je potaman  :super
orlovi su super legli

nabavi još veći papir za pozadinu, da sve pokrije - sigurno ti to kvari balans!

Sandman

mottling je odlichno ispao, kao i nijansiranje kamuflaze, pogotovo oko linija panela.

odlichan rad!

shto kaze Suba, nabavi samo veci hamer u vishe razlichitih boja kako bi mogao da uklopish sa kamuflazom - vrlo je moguce da deo pozadine iza hamera aparatu smeta da pravilno odredi white balans.

Kerber

Auh !
Fenomenalno farbanje !
Bas si ga razvalio !
Bravo ! :cheers

gasha


Goran A.


airbamby

#6
Jako dobro uradjeno Miso.
Bravo :cheers
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

dusko

Pravo u centar majstore, jako dobro.

Lud13

Extra Foka, super si ga odradio. Ako ikada budem radio A-3 bice to ova sema. :):):)

Dejan

Neca i Misko

ovo, ovo je kvalitet, ovo, ovo je lepota, ovo, ovo je kvalitetna izrada...  ;D ovo je sjajno  :D

Aleksandar

MARCHING UP AND DOWN THE SQUARE NOT GOOD ENOUGH FOR YOU, EH???!!!

misa

Hvala svima na pohvalama. I meni je ovo avionče nekako priraslo za srce.

Pozdrav,
Miša :)

Bojan Ue

Odlicna pticica, kamuflaza mi se bas dopada, dekali su bas atraktivni! Lepo si razvukao i antenu, mirna ruka i celicni zivci  :D  :super

Iwtcha

Vrhunski rad, od sklapanja i bojanja, do završnog "tača". Sedi 5 :pilot

Boki

Mišo, ovo je zaista prelep rad, dostojan da ga objave u FSM ili SAM. ;)
Svaka čast. :cheers

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.