Arado ar 234 b-2/n

Previous topic - Next topic

Amon Two

evo, mnogi su ga vidjeli na CK uzivo ali eto, za one koji nisu  imali priliku...
znaci maketa je revell 1/48 - jako dobra maketa, prilikom slaganja ima malo problema sa fitom pita na trupa ali sve u svemu maketa je puna detalja i svakako je za preporuciti, sada je tek stavljam jer nisam imao fotoaparat, a i zato jer sam planirao ispod krila stavljati ona cuda za potisak pri polijetanju (zadnja slika), maketa je na CK dobila prvo mjesto u Juniorskoj kategoriji mlaznjaci, ja sam zadovoljan, ali uvijek se moze bolje, ima tu gresaka i greskica, ali to ce mo na slijedecoj popraviti, silvering malko se vidi na desnoj strani krila (balkenkreuz) i antene su deblje nego sto si na pravom :P ali eto, prezivjet cu nekako...











veci dio izrade moze se vidjeti ovdje: http://www.maketarstvo.net/forum/viewtopic.php?t=13788

hvala na gledanju, Josip :D

PELE

 :god :cheers :bravo

Josipe, svaka ti cast, fenomenalno izgleda!


Pozz

Vladimir

Nisam ljubitelj nemaca i drugog svetskog rata,ali ovo je fenomenalno :super
Ф89 НС

Warhawk

Dosta fino odradjene fleke, svaka čast!
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

gasha

e ovo je maketa. svaka cast. Koji airbrush koristis, sobzirom da je kamuflaza mnogo dobro ispala? :super

Hawkeye

 :god fenomenalno,nikakave zamerke nemam!

'Уживај младићу за младости своје!'

Kerber

Opako izgleda. Svaka cast momche ! :cheers
To je valjda Dragonov prepak, al', dobar....
Kamuflaza je "boli glava" !
Stavi rakete pod krila, bez njih ne bi mogao da poleti. Kasnije , kad istrose gorivo (Cvrsto), idu padobranima  dole.

dusko

Josipe svaka cast zaista verodostojno i lepo.

Bojan Ue

Ajoj kako si mu uradio tufnice, kamuflaza je stvarno boli glava!  :god I boje su se odlicno uklopile, bas su odmereni tonovi!  :super

Amon Two

hvala ekipa na lijepim rjecima - Kerber - nije prepak Dragona nego Hasegawe, a prednost je puno ispred Hasea po dekalima... :D
a Gasha - ab koji koristim je Veda ;)

Neca i Misko

au!!!!! ovo je neverovatno!!!  :o :o :o kako si radio ove tufnice?

djos & filip

Ovo izgleda, FANTASTICNO!!!

Kamuflaza je bas legla, a odradjena je majstorski. Steta za silvering....jedino to nije u libelu, ali kao sto rece, malko se promeni ugao i sve je savrseno  ;)

Jos jednom, svaka cast!

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Boki

Prelep rad, Josipe. Svaka čast. Boje izgledaju izvanredno. :super

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

Amon Two

hvala ekipa jos jednom na lijepim rijecima, krepao mi je moj komp doma pa moram trazit uvijek neku alternativu - trenutno je na popravku, a kada se vrati, opisati cu vam kako sam bojao...