VPAF MiG-21PF FUJIMI 1/72

Previous topic - Next topic

Hawkeye

Evo mene opet sa jos jednom maketom iz vijetnamskog rata  :) .Ovog puta imamo zutaca i to baju sa 14 pobeda  :naughty .Maketa je izuzetno fino uradjena,malo su komplikovali bespotrebno sa delovima,ali nema veze,evo je najzad uradjena.Zahvaljujem kumu Barbarosi na 'brasovanju' makete  :cheers .










'Уживај младићу за младости своје!'

Maketa mi se generalno dopada, osim te plave na stajnom trapu i cockpitu, koja po mom mišlenjeu suviše odbija. Isto tako bi kritikovao fotografiju t.j. svetlosne uvete.
Da ga slikaš još jednom po danu, na nekoj beloj pozadini?

Josip

Boki

Nidžo, druže, pa ti ćeš da doktoriraš na Vijetnamskom sukobu. ;)
Ne znam situaciju sa tom plavom bojom, ali mi se generalno maketa jako dopada. Jedan od tvojih najboljih radova, rekao bih. :super

Inače, uvek su mi bili simpatične dvadesetjedinice sa ovakvim otvaranjem kabine. Nekako deluje SF. :)

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

Hawkeye

Hvala ti Boki,znam za tu plavu da je vise plava nego sto bi trebalo  ;D ,ali jbg,to je sto je.Josipe sto se tice svetla,ovih dana u Nisu nema sunca uopste,tako da su fotke najbolje sto mogu da budu.hvala na sugestijama,na mest su  :D !

'Уживај младићу за младости своје!'

dragan_mig31

meni se svidja.Jedino sto si mozda trebao da uradis je neki lagani wash u panele da bi dobio na realizam.

sezan

Lepo..ali vidi bez blica slikaj po svaku cenu ..uperi nekoliko lampi i dnevno svetlo ,samo ne blic!Posebni kad je aluminijum(steel) neka boja!A i sto kaze Dragan nebi mu skodilo malo prljanja al to je tvoja odluka!Pozdrav!
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Hawkeye

Ljudi,probao sam svakako,ali ove su fotke nazalost najbolje od svih njih.A sto se prljanja tice,ne bih to radio,jer nisam bas siguran kako bi ispalo  :cry .

'Уживај младићу за младости своје!'

Vladimir

Cim je Mig-21 onda je dobar. Lepo uradjeno
Ф89 НС

malifly


Hawkeye

Hvala drustvo :) !Valjda cu se okuraziti pa ga malo doterati-zaprljati do takmicenja  :D !

'Уживај младићу за младости своје!'

dusko

Dosta lepo izgleda mada blic nekad pokvari izgled makete ali ipak vidi se kvalitet.

Hawkeye


'Уживај младићу за младости своје!'

flanker

U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

Hawkeye

Hvala FLANKER  :cheers na sugestijama,da znam da nemaju 4 nosaca vec dva,medjutim FUJIMI je dao mogucnost za 4 podvesne tacke i meni se to dopalo.

'Уживај младићу за младости своје!'

Sneni

Lijepo si ga uradio, sviđa mi se :super a i sama maketa mi djeluje dosta kvalitetno i detaljno.
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka