Bf-109 G-10 9644

Previous topic - Next topic

ikarus214

Nakon duzeg vremena,razvijam se kao maketar.Treca po redu maketa.Revell izdanje,dekali LH,boje koje sam koristio-Humbrol.
Ponegde cudan odlivak.ali mi je ,uz vise ili manje muke,fino legao rad.Trebam jos da usavrsim wash,ali sam za sada zadovoljan napretkom-u globalu zadovoljan,krasice policu!Radjeno cetkom,finishirano  MM acryl semigloss lakom.  Komentari pozeljni.Pozdrav  :pilot

     

voja

Офарбај му митраљезе,
Ови код тебе су у боји камуфлаже  ;)

.

Profa

Još malo da vedžbaš ruku sa četkicom, i biće odlično... Isto važi i za prljanje, a složiću se i sa Vojom što se tiče mitroljeza ::)
Konstruktivna greška - nisi trebao da gituješ i ravnaš spoj polutki trupa - taj spoj se kod Bf 109 video  :think
Bogu fala što sam Lala! :)

sezan

meni to lepo sve izgleda!Uz male prepravke(ne znam za izduve kakvi su bili ...verujem garavi) bice to lep reprezentativni partizanski propic!Samo napred!  :cheers
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

ikarus214

@voja
hvala na sugestiji,popravicu pa kacim slike  :caooo

@Profa
Vedzbam,vedzbam,bice ruka bolja nadam se  ;D
Mitraljeze cu popraviti,kao i konstruktivnu gresku pa okacim slike.Hvala  :caooo

@Sezan
doradicu i izduve josh malo,pa da vidimo  ;D

Hvala na paznji i sugestijama :cheers

misa

To nije maketa za vežbanje washa, pošto ima plitke i neujednačene linije panela. Ja bih ti za vežbanje washa savetovao neku Academy maketu.
Inače za treću maketu je super. Samo nastavi tako, sa jednostavnim subjektima (harikeni, spitfajeri...) i obavezno ih  teraj do kraja.

Pozdrav,
Miša :)

Boki

Uh, em 109-ka, em naša :) . Jako lep rad. Samo napred. :super
Inače, za izduve ti preporučujem suve pastele. Odlično rade posao, a ako ti se ne sviđa efekat, možeš da ih skineš. ;)

Inače, i ja sam se bio nameračio na Revell-ovu 109-ku, ali videh da je potrebno dosta prepravki na njoj (noge stajnog trapa i spiner, čini mi se, ima negde na forumu opis), pa ću ipak da je odložim za kasnije. :)
Sve u svemu, lepo si se izborio sa njom.

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

ikarus214

@ misa
U pravu si ,ovo uopste nije za pocetnika izgleda,sto se washa tice.Sama po sebi nije teska za sklapanje i rad.Nastavicu dalje,hvala  :super

@Boki Hvala na savetu,uskoro planiram pastele da nabavljam .Trudicu se  :caooo