Display Hawk 2009

Previous topic - Next topic

barbarossa

od aeromitinga mi prirastao za srce (valjda zato što ima srce)

slike su  :uaaa al maketiška lepo čuči u vitrini.

Aifix Hawk 1/72 dekali Xtradecal, vrlo dobra maketa, ne i odlicna, u odnosu na italeri ima prednosti ali i mane,

uz kanibalizam i doradu nekih sitnih delova može izgledati baš dobro, eve Vi slike pa kom se ne sviđa... živ bijo...





















Hawkeye

Bravo kume,najzad da vidimo i taj tvoj rad ovde :) !

'Уживај младићу за младости своје!'

sezan

Aauuu!Lep..bas!Ne volim ove sarene sa minga raznih al ovaj tvoj je stvarno dobar!Svaka casss!
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Boki

#3
Odličan je :super . Kako su mu samo lepo legli dekali. Jesi li imao problema sa njima? Izgleda da ih nije bilo lako postaviti. :think
I kabina mi izgleda odlično.
Problem sa ovim sjajnim maketama i digitalnim fotoaparatima je da se svaka trunka prašine vidi kao da je grana. :(

BTW, čime si ga lakirao? Super izgleda. :cheers

P.S. Podseti me da bih mogao da uradim onaj Italeri Hawk 127. ;)

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

zolle



               Jovo, druze, nista manje lepo od tebe nisam ni ocekivao  :super Kao i do sada, alal vera  :god
Dokon mozak, djavolja igracka !

milten

#5
Odlicno !
Maketa okacena na web prezentaciji kluba.
http://nmpnis.wordpress.com/2010/10/24/display-hawk-2009/
Daj jos neki detalj. Kratak komentar. Sta ne valja na maketi i sta si doradjivao.
MK "Narednik Mihajlo Petrovic" Nish
http://nmpnis.wordpress.com/

PELE

Au, izgleda fenomenalno, svaka cast!  :bravo


Pozz

Nemsy_29

Odlican je ovaj Hawk! Crna i lak su odlicno legli!

Svaka cast  :cheers

NecaRamone

Odlican, izgleda bas kako treba. Malo fotosopa za pozadinu i bio bi ko pravi ;)

misa

Sviđa mi se! Samo mu još katanac za kabinu fali.

Pozdrav,
Miša :)

Mikoyan29

uuu jako lepa maketica, i meni se svideo na aeromitingu....pricao sam sa pilotom, Jamey Hunter, jako gotivan lik  :super
MK "Oluj"

oddball

odlican je! kapiram da si se oko dekala bas polomio dok si ih postavio. odlicno si i postavio podlogu za dekale, mozes li mi reci koji si lak koristio i u kojoj razmeri si ga razredjivao? posto ja muku mucim da tim sjajnim lakovima.
"It's time to kick ass and chew bubble gum! And i'm all out of gum!"
- Duke Nukem

Ich been klugscheisser!

barbarossa

experimentisao sam sa sjajnim lakom slovenacke proizvodnje "helios" koji sam sasvim slucajno otkrio lakirajuci ulazna vrata  :lol zanimljivo je da nema onu zutu primesu, bezbojan je i dosta se brzo susi, e sad... razmera... stvarno odokativna procena, najbolje je kad pomislis da si ga dovoljno razredio a ti ga razredis jos malo, prskas naravno u vise sloja

drakii

A bre maketisti, gde su vam ochi, pa ovo nema veze sa vezom, ochajno , pa josh iz Nish bre, nego nauchichew chovek valjda da pravi makete, nego otkud mu srce, kad je Brianchanin, a i na tarabi pishe......, pa nije bre, taraba ima i rupu ali......, ma odvratno, prava sramota za maketarski kutak, iako bi negde kod IPMS-a osvojio prvo mesto   :zvizduc

mikoyan

Precizno, lepo i pedantno. Meni se svidja. Pozz