Jaguar GR.1 1:72 Hasegawa

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

lepa maketa :) nemam sta drugo da kazem.Samogradnje u kokpitu,pitocev od igle.Farbano enamel boje MM i revell.Dekale su odlicno legle uz mr mark softner.


uzivajte


Od kvalitetne plastike, ako je maketar barem prosečno  iskusan, sposoban i strpljiv. mora da nastane i kvalitetna maketa.

Dragane, moj savet ti je, da si ubuduče uzimaš više vremena za izradi u detalje i da se maniš ispodprosečnih starih maketa.

Na ovoj samo malo čačkalicom poravi okvir vetrobrana ;)

Josip

sezan

#2
Lep Jaguar!Mislim samo da ti je svetlo prejako i podloga presvetla pa nemoze lepo da dodje do izrazaja,to sto si hteo da pokazes!Samim tim i camo i dekali su svetliji nego sto je uzivo,sigurno!!Pozz!
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Hawkeye

 :bravo Svidja mi se ovaj Jaguar,hoces li stavljati nesto od naoruzanja?

'Уживај младићу за младости своје!'

dusko

Lepo Dragane,  odaj nam tajnu kako stizes da tako brzo uradis maketu a da lici na nesto? :cheers

Hawkeye

E da,kako bre to uspevas  :think ?!  :D

'Уживај младићу за младости своје!'

Sneni

Super je, odlično mu stoji ova kamuflaža! :super
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

slavco 83

Quote from: dusko on 26-10-2010, 18:28:17
Lepo Dragane,  odaj nam tajnu kako stizes da tako brzo uradis maketu a da lici na nesto? :cheers

Pa ceo dan i dobar deo noci zabavlja se s maketama........... :) nego, majstore..super je ispao....jedino kako kaze covek,imace li nesto od naoruzanja??? :cheerssvidja mi se i to sto nije uprljan.

flanker

Još nisam video ovakav MiG-21... ;)
Malo prljanja i koja bombica i biće ko lutka.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

Boki

Wow, freehand farbanje izgleda odlično. Dobar AB, vešta ruka i dosta iskustva. ;) :cheers

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.