Su-27K/Su-33,Mini hobby models,1/48

Previous topic - Next topic

Miha

Evo šta sam celo leto drlj'o:

Katastrofalna maketa,puuuuno fizikalisanja.U kutiji,kao Su35/Su37,blagi užas,a i ja sebi znam da zakomplikujem stvari jer sam odlučio da pošto poto imam mornarički Su27K.Promenio sam izlaznu gredu trupa,dodao strjkove(ima ih u kutiji ali debeli kao panj),napravio novi prozirni vetrobran kabine,kabina rezinska,Lindenhil servisni natpisi+petokrake...ukratko-to je to...






bungynik

Koliko vidim, nije lose na prvi pogled, jedino sto si trebao da doradis nos ili da ga zamenis nvim, jer odmah upada u oci. Imam i ja tu maketu i realno je teska pomalo za rad, ali moze se napraviti.

sezan

O konturama necu da pricam..znas i sam!Ali maketa generalno izgleda stvarno dobro!Farbanje 10-ka!  :cheers Pozz!
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Hawkeye

Koliko si se trudio treba ti odati priznanje i cestitati na dobroj maketi,samo napred,sledeca  :cheers !

'Уживај младићу за младости своје!'

Miha

Hvala momci na lepim rečima :caooo,jasno je tu sve k'o dan,maketa je problematična i konturno i u rasklopu.To je-što je,dovoljno sam bio iskomplikovo njegovu izradu tako da sam na kraju već bio poblesavio od Suhoja.
U suštini mog maketarenja je da ne preterujem,ako je to-to,ne ulazim sa šublerom u kutiju i budalesam i padam u nesvest jer "štrči 3mm,kraći je 4mm",šta se da ispraviti-ispravim a šta se neda-baš me briga,maketarim za svoju dušu... :cheers

Sledeće iz kuj'ne izlazi Mirage F1,Italeri 1/48 sa special edition dekalima,ali o tome za jedno.....mesec dana...

dragan_mig31

svaka cast  :o :o odavno nisam video zavrsen su-33.odlicno si ovo izveo.

mikoyan

Odlican rad, zaista. I sto rece Sezan, o konturama nacu da raspravljam. Jos jednom svaka cast!

Ofarban je kao pravi a za ostalo neznam. Meni liči na Su-27.

Suhoj


Sandman

jedino nos malo chudno izgleda, konturno, shto se tiche ostatka, odlichno, farbanje bash dobro odradjeno!

matilda

... a ofarban je, nemam reci, stvarno ti je finish kako treba i jako lepo izgleda.
mora da izgleda jako mocno na polici pored ostalih maketa.
taj prokleti , elipsasti nos... nije mi jasno,ako su vec kopirali akademca,zasto nisu uzeli lepo taj okrugli presek,nego su ovako samo usrali motku i pokvarili maketu konturno jos gore!!!

kako god,jako lepo izgleda i treba ti odati  postovanje za ovaj rad.
odlicno
respect  :bravo

Boki

Trud se definitivno isplatio. Odlično izgleda. Svaka čast. :cheers

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

Patriota

Za ovaj rad mogu samo jedno da ti kažem: Bravo majstore, bravo legendo !  :super :super :super

dusko

Kad vidim nekog suhoja ovalp lep[o ofarbanog prosto mi krenu suze na oci :cry opisi malo za sve one koje zanima kako si farbao i koje boje si koristio.Pozdrav Dusko.

Iwtcha

Vrhunski obojano. Nemam riječi kojima bih ovo opisao.  :god