MiG-21 UM ev.br. 16177/177 SFRJ (M-Hobby)

Previous topic - Next topic

Adam Smith

Evo mog drugog rada na Kutku, verovatno najčešće pravljeni model aviona ovde i stvarno ima tako dobrih radova na ovu temu da sam se dvoumio da li da ga stavim, ali sam ipak odlucio da ga stavim da se vidi da se nešto radi  ;D, a ne samo  :violin
Svestan sam nekih grešaka, naročito kod stakala, sledeći put obavezno kupujem masking traku, pokušavao sam nešto da pravim od one trake što se koristi kod krečenja zidova, ali mi je dosta boje podlilo i zato su mi stakla malo musava i neuredna. Bez alata, nema ni zanata definitivno.  :headbang
Priznajem da sam opet malo požurio jer sam hteo kako-tako da ga završim, pošto ne verujem da ću ove godine stići još nesto da radim - fax, obaveze itd... Verovatno ništa do februara, ali već imam neke ideje, svideo mi se Mig-21 i planiram da uzmem Condora i iskoristim ove dekale za Kubanca koji su išli u kompletu.

 

dragan_mig31

Bitno se radi a ne kao neki ovde :) svaka cast i samo napred :) iduci bice jos bolji.

PELE

Jako lepo izgleda!  :cheers

Uskoro cu i ja poceti jednog!


Pozz

Hawkeye


'Уживај младићу за младости своје!'

sezan

"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Adam Smith

Hvala na komentarima, bice jos bolje sledeci put nadam se i ja  :cheers

Suhoj

Imas potencijala, sledeca ce biti vec bolja  ;)
Moj savet ti je nikako ne uzimaj condor vise, uzmi Zvezdin MiG-21BIS, ima ga u m-hobbiju jos uvek.

Lud13

Lepo uradjen mig-21 :):):) manje  :violin, :rtfm, i  :deadhorse a vise  :pilot ko sto ti rece :)
Ajd sad jednog messera za promenu :):):)

Poz.
Dejan

Adam Smith

 ;D nemam messera na lageru, a moram prvo da se oslobodim zaliha  ::) kad sam se predstavljao prvom porukom na forumu rekao sam da me pre svega zanima II svetski rat, ali izgleda da sam se navukao na ovu Yu avijaciju  :D