KOVOZAVODY MiG-19S 1/72 VVS Cehoslovacka 1968

Previous topic - Next topic

Hawkeye

Kao sto rekoh malo smo se iz Vijetnama prebacili u Evropu i tako evo jos jednog ruskog aviona iz tog perioda.Maketa je bila nezahvalna za sklapanje,dosta gitovanja i prepravljanja,posebno oko izduvnika.Evo krajnjeg rezultata :) .A sledece sto pravim je MiG-15 iz korejskog rata  :naughty !Dobronamerni komenatari dobrodosli :) !








'Уживај младићу за младости своје!'

drakii

 U onu plavu dodaj bre molim te malo zuite, bele i srebrnaste........unutra

Hawkeye

U redu kume,evo kod sledeceg rusa cu te poslusati :) !

'Уживај младићу за младости своје!'

cherny

Izgleda OK, samo je boja unutrasnjosti trapova potpuno pogresna. Unutrasnjost trapova je na MiG 15/17/19 bila obojena u srednje sivu boju, osim poklopaca, koji su ostali u boji aluminijuma, a unutrasnjost kabine je bila u svetlo plavo-zelenoj. Evo par fotki:




A evo kabine:

sezan

"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Hawkeye

Cerni,Sezane hvala vam puno na ovim fotkama :) !

'Уживај младићу за младости своје!'

Boki

Nidžo, sledeći put donosim digitalac da ti slikamo makete. Opet ti mutne slike. :D :cheers
Znajući koliko posla ima oko KP maketa, odlično si se izborio sa ovom. :mjetal

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

Hawkeye

Hvala ti Boki,imam i ja digitalca,ali nemam pojima da slikam  ;D !

'Уживај младићу за младости своје!'

Grozna maketa >:(

Pre nekoliko godina sam sa entuziazmom nabavio KP MiGove 19 i 17.
Na žalost morao sam oboje sa gađenjem baciti u kantu jer mi jednostavno nisu ispunjavale ni najniži standard prihvatljivosti, pogotovo sa posve mutnom kabinom i nikakvim detaljima.

Autoru čestitam na hrabrosti.

Josip

bungynik

Pogresio si!!! Uz malo, ali malo a ne previse truda i rada, ove makete mogu biti zaista lepi primerci. E sad sta ko podrazumeva pod malo je relativna stvar! :) :pilot


Hawkeye

Hvala svima :) .Josipe,sa MiG-17 nisam ni izbliza imao toliko problema kao sa 19-ticom.Sada sam poceo 15-ticu od istog proizvodjaca pa cemo videti.Na ovoj maketi je bilo bas posla  :headbang !

'Уживај младићу за младости своје!'