Matchbox Westland Wessex H-U5 1/72

Previous topic - Next topic

pavlepav

Matchbox Wessex u rescue varijanti, plava cetkicama i humbrol bojom, crvena sabotaz sprej, standardno pronto i wash tempera, no na zalost panelizacija je u pozitivu....
Inache na moju veliku radost matchbox je uradio verziju sa sklopjivim repom i prikazom motora, te sam to iskoristio da najzad uradim sklopljenu verziju  ;D elise sam zalomio a drzachi su radjeni samogradnjom od ostataka  ;D
slike su malo loshe i maketa mozda svetli, shto nije sluchaj kakav je u "prirodi",ali ne mogu bolje mesto za slikanje u stanu da nadjem :(
da ne duzim evo i slika :



   

   

i da se malo pofalim da mi je na mom omiljenom sajtu za helishe scalerotors-u postavljen rad koji sam im poslao, pa eto nadam se josh boljim modelima  ;)
http://www.scale-rotors.com/gallery/utility-helicopters/boeing-vertol-kv-107ii-5-shirasagi-fujimi

poz!

ubermagog

Svaka čast za helikopterče!
Zanimljiva šema.

Ovo je odlična Matchboxova maketa - imam ga baš odavno poluzavršenog :)

Boki

Jako lep Wessex. :) Sviđa mi se što je ovako "sklopljen". Lepo si odradio držače elisa.
Šteta je samo što su rondele loše odštampane (viri bela) ali to nije tvoja greška.
Ostalo je super.

Čestitke za objavljivanje Shirasagi-ja. ;)

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.


pavlepav

Quote from: Boki on 27-12-2010, 12:22:25
Šteta je samo što su rondele loše odštampane (viri bela) ali to nije tvoja greška.

hvala, hvala svima, trudim se u mojim trenutnim mogucnostima najbolje da odradim  :)

jeste i ja video da viri i iznervirao se, al tek kad sam ga sklizno sa papira, posle bilo kasno... mislim ne tolko kasno, al nishta ne uradih po tom pitanju :(
pokushacu barem da prebojim jer i meni bode ochi  ;D