Mission at dawn

Previous topic - Next topic


Ovo je moj Heinkel-111 od Revellogawe. Studijske slike imate na ARC-u ali ove sam hteo, da podelim sa vama:












Josip

Srdjan

Kako si ga uradio majstore, svaka cast... a i fotke su super! Reci mi, koja je to sema, i koje si boje koristio?

Shema je 50% naučna fantastika. U biti je to avion Geschwadera Kuhmley kakvog je nedavno u galeriji pokazao moj prijatelj pkrasna. Ja sam je modifikovao sa više bele na nosu i crnim premazom donjih površina.
Boje su uglavnom Revell enameli.

Josip

Profa

Bogu fala što sam Lala! :)

Lud13

Impesivno nema sta!!! Nego mene najvise interesuje kako si izveo da donje crne povrsine ovako dobro izgledaju ?

Dejan

Sama maketa je na donjim površinama farbana švabskom svetloplavom i dobila je žute oznake na krajevima krila. Preko toga sam udario sloj matt crne (i četkom i airbrushem). Staranje je sa suvim pastelom.

Josip

lord sir giga

Malo je nejasno da li ova verzija ima mogucnost da nosi bombe unutra, kao i spolja.
A sto se zavrsene makete tice jako mi se svidja kako je odradjena.

Pravi avion je bio štabno prevozno sredstvo i nije imao bombe. Ko što rekoh, maketa je 50% naučna fantastika.

lord sir giga

Ma ok nije problem, nego mi nije jasno da li su oni uopste mogli ovako da nose bombe jednu eksterno druge interno.

A što da ne bi mogli. Zavisi od nosača koji je montiran na avion, mada u praksi to navodno nisu izvodili.

Josip

Kerber

Sto da ne?!?
Odlican rad, lep avion...tu nema sta.
Jedna fotka je bas odlicna u smislu da mladjima pokaze, kakav je ovo cudan avion bio, sa totalno asimetricnim nosem, ludnica...
Za farbanje - za tebe ocigledno tu nema tajni. Svemu si nasao meru.
Jednostavno - za uzivanje!

zero

Bravo majstore!   :god