1:72 ESCI AV-8A Harrier U.S.Marines

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Na kraju je konacno gotov.Resisnko sediste + samogradnja u kokpitu,sueprscale dekale,MM i revell uljane boje i nakon nekoliko meseci je gotov.



sezan

Lepa sema!Dobar..!Svidja mi se farbanje ..  :cheers
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Sandman

lepo mu leze high-vis oznake, one iz ESCI kutije su koliko se secam bile low-vis...

rekao bih da si lepo podesio i tochkove - na Harrieru je najproblematichnije postavljanje tochkova na krajevima krila da se uklope da svi tochkovi dodiruju tlo, koliko vidim sa slika, uspeo si... jedino shteta shto nisi postavio i vazdushnu kochnicu u otvorenom polozaju...

jesdi li pito cev pravio u samogradnji?
deluje mi dosta lepo zashiljeno - igla?

dragan_mig31

Sandman,oko stajnoga trapa sam se toliko namucio da zamalo nisam bacio maketu kroz prozor.Ja obicno volim zatvorene i ciste profile pa zato nisam otvorio kocnicu.cak i ovo sto mu je kokpit otvoren nervira me ali jednostavno nije nalegao dobro pa nisam mogao tu da radim neke korekcije.pitocev je igla + zica od akusticne gitare.u kokpitu je resinsko sediste(Zaboravio sam mu naziv) a sam kokpit je pun detalja u samogradnje.nisam mogao da izvucem neku lepu fotku da bi to spodelio ovde.u ESCIjevu kutiju nalaze se low vis oznake za AV-8C ali te su se raspale nakon kontakta u vode tako da morao sam da nabavim ovaj superscale set.

slavco 83

 :super Odlican je (prema ono sto si mi pricao,sta te je zadesilo)

Nemsy_29

Odlican je Dragance, pravo osvezenje sa US oznakama.  :)

Boki

Jako lep rad, Draganče :super. Interesantan avion. Izgleda kao da je iz starih stripova o Flešu Gordonu :D
Što reče Srki, izgleda da si lepo uklopio točkove. Harrier ima neobičan položaj točkova i jako je teško uklopiti ih da svi stoje na zemlju.

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

Sneni

Odlično si uradio maketu... :cheers AV-8A mi je inače najjljepša verzija Harriera
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

dragan51

Vec sam mislio da si odustao od maketa! Lepo uradjena maketa!   :super

Patriota

Draganče, svaki od tvojih radova je prelep.  :super

Baš ovu istu maketu sam imao davne 1992 godine u izradi. Tada je bila u setu sa NATO osobljem i pilotima.

djnik

Svaka cast! Proizvodnja kao sto vidim ne posustaje! :)