F-84 F Thunderstreak 1/48 Italeri

Previous topic - Next topic

Profa

Ti nisi, ti si... pa ti nisi normalan, bre!!
Odličan je - detalji, boja, izanđalost... ne znam jel' može bolje... :god
Bogu fala što sam Lala! :)

Sandman

Chek, stani malo... a gde su sve one dzidza-bidze oko aviona?

Merdevine, rude za vuchu, agregati, police i stolovi sa alatkama, kontejneri sa naoruzanjem...??

Mislio si da cesh tek tako da se izvuchesh sa "I to je to,ostaje da je matiram jos jednim slojem laka."....

Aaaa ne... trka se ponishtava!! :D

Shalim se malo, ali maketa odradjena u tvom maniru nekako prazno deluje bez silne one pratece opreme ;)

vlajko&marko

Auuu kako je dobar   :god
Svaka tvoja maketa je praznik za oci

Milan18111

Hvala Svima.

@ Sandman
Uradicu merdevine,vucnu gredu i PP aparat..eventualno jos neku sitnicu... :think

Mikoyan29

Fenomenalno radis, ko i uvek  :super
Da li bi mogao da napravis neki tutorial kako radis vucnu gredu, i ostalu "pratecu opremu", zato sto sam pokusavao da topim spru, al bezuspesno......mora da postoji neka caka  :headbang
Pozdrav  :mjetal
MK "Oluj"

Milan18111

Maketa je zavrsena.
Bilo je pravo uzivanje raditi je....... ;D


Profa

Biće ovo, kao i uvek, zadovoljstvo i za gledanje uživo :super
Bogu fala što sam Lala! :)

Sandman

Ne vidim najbolje iz svih uglova - da li si mu i kochioni padobran napravio - poshto su otvorena vratanca za smeshtaj istog!

Ako nisi, eto samo josh to bih dodao (i one dodatke za "scenu" oko aviona) i da bude kompletan dozivljaj :)

Ovako, nemam shta drugo da dodam... samo mogu da uzivam u fotkama!  :god

(josh nam nisi nekom fotkom prikazao kako izgleda tvoj "foto-studio" za slikanje maketa)

Nemsy_29


Kerber

Idi bega, bre, Milane... :D
Opasno uradjena maketa...
Finish je izvanredan, ne smeta mi sto nema dodataka uz maketu, jer bi samo odvlacili pogled sa makete. A definitivno ima sta da se vidi !
Bravo majstore !

PELE

Nazalost Milane, maketa nece biti priznata kao zavrsena od strane MK kolektiva a i sire maketarske zajednice zbog nedostatka piste, kao i raznoraznih rekvizita na istoj! Zalbu mozes podneti u roku od 10 dana...  ;D

Fenomenalno odradjeno, mislim da je jedan smajli dovoljan umesto da pisem raznorazne gluposti.  ;D

:god


sezan

#57
Lepo ja kazem DIGAO SI MAKETARSTVO U SRBIJI NA VISI NIVO... Svidjalo se to nekom ili ne!  :naughty  Posebno maketarske "dzombe" se brecaju na ovu moju ISTINITU  izjavu..  :hahaha Ali to je tako ! I drago mi je da je tako! Podrzavam svim srcem i dusom...  :cheers  Ziveo ti nama..pa da se lepo svi ugledamo na tebe...! Gde bi nam kraj bio..!?  :cheers

PS- Samo ljubomorni i nerelani se ne slazu samnom!  :naughty
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

airbamby

Opako dobar rad.... na koji si nas vec navikao.
Jako efektno izgleda :cheers
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

Goran A.

Dobar je! Sada vec imas malu ali vrednu kolekciju a trebace ti izgleda jos jedna vitrina!