1:72 Italeri F-5E(restauracija-drugi put)

Previous topic - Next topic

dragan_mig31

Zdravo.Ovo je moja druga restauracija na istoj maekti.Prerezao sam panele po drugi put,doradio malo kokpit.Dodao jos neke sitnice.Dekale su sueprscale koje su se odlicno ponasale kad sam ih istretirao sa mr mark softner.Boje su uljane revell i MM mixovi.Weathering je wash sa tushem i tecnog sapuna.


Suhoj

E ovo je bas odlicno ispalo, svaka cast!

sezan

Vrhunski je!odlicna sema !bas lepo izgleda!Mocno!  :cheers
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Vladimir

Ф89 НС

slavco 83

Ovo treba uzivo da se vidi :)svidja mi se i to sto je veoma cist...pedantan rad :cheers

Kerber

E, Draganche, sad si mu...nanu naninu. ;)
Opasno izgleda, mnogo bolje no onaj sto je ovde bio vec prikazan.
Bravo !

Nemsy_29


dusko

 :godOdlicno  svidja mi se prelaz izmedju boja bas  uverljivo izgleda.

vlajko&marko


Miroslav

Bravo Dragane! Odlicno je ispao. Jako pedantno i lepo.  :super

Pedja

Pedantno i čisto ,još ako je druga "specijala", kao što si napisao i više nego dobro.Jedna stvar,broj 61 na desoj strani trupa,da li je namerno okrenut ili ja nešto ne gledam kako treba?

PELE



dragan_mig31

Hvala svima :)

@Pedja boj je sasvim prav :D neznam kako se to kod tebe na monitoru vidi ali na maketu je ravan.

Sandman

Lepo ti je ispao prelaz boja na kamuflazi, mozda se samo jachi oversprej vidi na prelazu tamne i svetle boje, ali nije strashno.

Iako si dodatno prerezivao panele ne vidi se mnogo tako da deluje sve ovo skroz OK, dosta pedantno i bez preteranog prljanja, shto mu daje lep shmek ;)

Jedino se samo pitam - kako te samo nije mrzelo da ponovo restaurirash istu maketu  :D

Planirash neku novu egzotiku uskoro? :)