Mig-21 MF 1/72 Mastercraft

Previous topic - Next topic

Vladimir

Iracki mig-21 ,farbano revell bojama i malo zaprljan pastelama( za prljanje sam anti-talenat)



A ovo je ostatak



Za Iracki nisam bas zadovoljan jer je radjen na brzinu :cheers
Ф89 НС

Patriota

Daj bre vija šta se sada sekiraš ? Svi tvoji migovi su odlično ispali, pa i ovaj. Nećemo sad da budemo picajzle pa da tražimo dlaku u jajetu. Inače ovo je Mastercraft maketa i shodno tome rezultat je bolji nego što sam očekivao.  :bravo :super

Nemsy_29

Imao sam ovaj mastercraft i prosledio sam ga dalje  :uaaa

Vidim da si radio freehand kamuflazu i nije lose ispalo, nego samo mi reci jesi produbljivao panele dodatno?

dusko

Stvarno nije lose ispalo kamuflaza mu lepo cuci.

Vladimir

Quotenego samo mi reci jesi produbljivao panele dodatno?
Da,dosta su plitki .
Ф89 НС

drakii

Migoljub jedan, ali vredan, veoma dopada, svako ima prava na svoj stil izrade, kao i na to koliko che da autentifikuje, Kovozavodijev je prilichno dobra maketra, obzirom da je veoooma bajata, samo napred, pozdrav, ako te ne mrzi, lanseri su mnogo ala chunci, daj im malo dushe

Pop

Pozdrav,

Način rada je dopadljiv,na žalost tema je teška a uputstvo oskudno pa su se potkrale greške: ne bi trebao da ima oznake na gornjem delu krila,osnovna boja je pogrešna, trebala je da bude Hu trainer yellow,osnovna boja se spušta daleko do dna trupa i zahvata obe izbočine koje su tebi plave. To bi bile neke najkrupnije zamerke, nadam se da me nećeš pogrešno shvatiti jer je trud koji si uložio za samo sklapanje znatan.