Bf-109 E-3 JKRV 1/48 Academy

Previous topic - Next topic

ubermagog

Papir ti je ubedljivo najgora površina za prskanje, jer em skuplja em pravi 'prašinu'.

Moj jednostavan i jeftin savet ti je da nabaviš veće parče običnog najlona (ili možda neka jednobojna mušema, ili isečen komad plastičnog džaka) pa sa tim pokri sto kad prskaš.
Posle farbanja je pokupi i skloni da ti ne skuplja prašinu, a može i lepo da se opere sa malo deterdženta. Sigurno nećeš imati više problema sa prašinom!
Maketu odmah posle prskanja odloži u plastičnu kutiju, poput one za torte koju su ovde već pokazali ili neku od drugih sličnih kupovnih kutija koje mogu sad da se nađu po gradu.

Nemsy_29


Nemsy_29

Evo jos slika (mada nisu neke jer sam se uzdao u dnevno svetlo  :uaaa)

Da, definitivno nisam zadovoljan, antena me je namucila posteno pa je ovakva kakva je(prvi put je stavljam), treba srediti zadnji tocak al to malo kasnije. Aj da kazemo da je gotov pa vi ocenite, moj sveopsti utisak je "fail" pa nek stoji na polici, sledeci ce biti bolji.



Tolko od mene, mozda padne i spit u ovoj kampanji al videcemo... Sto se tice sabrea, posveticu se i njemu pre ili kasnije(najverovatnije kasnije) tako da cu zavrsiti i tu kampanju  :)

Aleksandar

#33
Uvek je lepo videti maketu sa oznakama JKRV.
Za prvenca u 1/48 ispao je vise nego dobro.
Nije savrsen ali se potrudi kod sledece da budes bolji, nadam se da ti se svidja razmera 1/48.
Pozdrav
MARCHING UP AND DOWN THE SQUARE NOT GOOD ENOUGH FOR YOU, EH???!!!

Nemsy_29

Hvala, svidja mi se razmera i tematika. Sad bas merkam eduardovog tajfuna  :)