1:72 JAS_39A Gripen HRZ

Previous topic - Next topic

su27rules

Što bi bilo kad bilo 3.dio ili "What If" JAS-39A Gripen "HRZ":
-maketa = Italeri 1:72,
-boje = MM akrilke i MM enamel,
-dekali = LM low-wiz HRZ u kombinaciji sa dekalima iz kutije i ostacima iz kutije sa viškom i "Vitez" iz TOLE-decals seta!!
-bojano kistovima.
:zvizduc











Ili mogući izbor:  >:D >:D





Patriota

Fenomenalnooooo!  :super :bravo :god

Ja verujem, da će HRZ kad vidi ovaj tvoj rad naručiti celu eskadrilu. Ideja o "what-if" projektu ti je boli glava ! Superiška ! :caooo

vlajko&marko

Odlican rad pa jos farbano  cetkicama  :bravo
:cheers

Nemsy_29

Dobar rada, mada niste vi daleko od Gripena  ::)

Hawkeye

Svaka cast i na radu i na ideji,a posebno sto je radjeno cetkicom  :bravo !

'Уживај младићу за младости своје!'

Sandman

vidim odluchio si se za juznoafrichku "dijamant" shemu farbanja - lepo odradjeno ;)

sezan

Nisam ljubitelj "realnog WI" ali ti to odlicno radis! Da ne popminjem farbanje cetkom..Svaka cast!
ps-samo daleko ste vi od Gripena   ;D ..taman kolko i mi...

:cheers
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

lord sir giga

Sto se tice gripena oni su nastupili veoma napadno na Hrvatske pilote deleci im sve i svasta od reklamnog materijala tako da su aerodromi izlepljeni slikama ovog aviona.
I postojala je velika mogucnost da oni pobede pri buducoj odluci, ali problem su ko i uvek Novci.
Sema i dekali su se stopili jedno u drugo tako da je maketa jako lepa na oko.
E sad ukoliko ga budete kupili odmah se predlozi za idejnog tvorca kamuflaze.

mikoyan

Zaista si lepo uradio ovu maketu. Veoma zanimljiv rad.

pekar

Lepo urađeno nema šta da se doda ALI po meni lepše bi bilo da su na točkovima.
IL-76

su27rules

 :cheers Lipo da vam se sviđa!!

drakii

U bre, shto ga napravi, zanimljivo, jedina primedba sa moje strane je shto je what iff, pozdrav

mrkva

E sad za kaznu napravi What If MiG-29C u bojama HRZ-a... ako trebas imam jednu Condor 1/72 maketu viska ;D

sezan

Ma JOK ! Nek sad za "kaznu" napravi jedan MIG-29 SMT sa srpskim oznakama ..kao protivtezu ..ja dajem sta oces..  :P
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

su27rules

#14
Quote from: mrkva on 05-03-2011, 10:46:32
E sad za kaznu napravi What If MiG-29C u bojama HRZ-a... ako trebas imam jednu Condor 1/72 maketu viska ;D

Može,uzimam je ako ti je viška i ako je besplatna....... 8) :),dekali za nju su vec pripremljeni !!

Quote from: sezan on 05-03-2011, 11:58:22
Ma JOK ! Nek sad za "kaznu" napravi jedan MIG-29 SMT sa srpskim oznakama ..kao protivtezu ..ja dajem sta oces..  :P

E zakasnili ste sa prijedlozima....... >:D ;).... :naughty.....jer vec je u izradi 1:72 "Italeri" maketa MiG-29A direktno iz kutije kao MiG-29AM ( radi se o staroj A-varijanti koja je bila uskladistena u majci domovini Rusiji,te je remontirana i modernizirana da zadovoljava osnove NATO standarda za potrebe nekog buduceg  HRZ-a) u HRZ oznakama i opet u letu na postolju......  >:D >:D