Hawker Hunter FGA.76...Academy 1/48

Previous topic - Next topic

ubermagog

biće nešto na kraju od ovog  :D

ti tankovi na fotografiji stvarno zanimljivo izgledaju, kao da nije bela već neka 'bež' boja - definitivno nije bela kao na zvezdi!
jel će biti nekog podvesa ili ćeš stavljati stvari okolo?

@ sandman - ne kaže se 'hit' nego 'vrh', treba bolje da pratiš!


Milan18111

Hvala svima na komentarima.

@ Airsuba
od naoruzanja 2x NRZ i 2x rezervoar ili bombe..videcu jos.
Ostatak sredstava bice na pisti.

Mali napredak..ofarbao sam oznake.
Nije trebalo mnogo vremena ali mi je centriranje zvezdi zadavalo glavobolju....





ostaju neke sitnice,antenice i slicno...i merdevine naravno...
Pozdrav svima,

Milan


sezan

UUu sto su legle ko guza na nosu!Bice ovo jos jedno remek delo! Bas si ga "napao" zadnje vreme dobro...

:violin
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Profa

Predivno ovo za sada, a oznake su :o 'de ga samo nađe :super
Sad još tvoje standardne andrmolje naokolo, i sve zajedno postaje već dosadno i lagano gubi sportski karakter.... :zvizduc :cheers
Bogu fala što sam Lala! :)

dusko

Svaka cast ovo prelazi sve granice zbog tvojih radova treba napraviti posebnu kategoriju da i mi smrtnici mozemo da ucestvujemo ;D,nego vidim li ja to  Mr color boje znaci uvodis i novitete u rad? :cheers

Kerber

Ko nam je kriv kad pustamo umetnika u ovo.. ;)
Milane, ima sta i da se vidi i nauci. Bravo jos jednom !

Milan18111

#37
Zavrsih i Hantera...
Jedino sam merdevine zavrsio, ostaju detalji oko stajanke i sitnica ali to cu ovih dana.
Uradio sam antene i sitnije modifikacije da bih  dobi varijantu FGA. 76 koju su koristili Somalijci.

Makta je odlicna za rad.....preporucio bih je svakom ko  voli 48-cu.
Nisam imao posebnih problema oko sastavljanja,jedino oko usisnika u krilima ima malom vise rada i pasovanja " na suvo".
Jedino bih preporucio ,koga ne mrzi,da je  izrivetira jer ce to udahnuti jos vise "zivota"ionako lepoj maketi.
Odlucio sam se za izradu sablona Somalijskog RV...cak i onih na nosu aviona.

Ali da ne duzim ,evo slika pa prosudite sami...







PELE

Nije ovo maketa, nego pojava zvana "Bolest u 1/48"!  ;D

Nenad Pozega

Milan nam je dosao na presto 1-48 jet i planira da se dugo, dugo zadrzi... :) Ja nemam nista protiv, jer je tu stvarno kralj! :god  :bravo

gasha

ako neka njegova musterija zagrize spru u bureku neka ne zameri, vredelo je zbog ovoga  ;)

sezan

U sunce ti! Necu nista da ti kazem! Zabrinuo sam se za sebe!  :think Prevelikim koracima napredujes da bi te neko pratio..pogotovo u 72  :deadhorse     
Hunter je ludnica! Moram uzivo da ga vidim,to je tek dozivljaj verujem!
:cheers
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

menestenasli


Sandman

Odlichan! Tragovi strujanja vazduha i prljavshtine su fenomenalni, a cela kamuflaza sa oznachavanjem je vec tvoj prepoznatljiv stil - neverovatna lakoca farbanja, maskiranja... chista umetnost...

DUSAN123

Ona "pohabana" rondela na vertikalcu je sjajna