MiG-21 Bis RV SRJ Zvezda 1/72

Previous topic - Next topic

Nemsy_29

Zvezdina maketa, svima dobro poznata uzivao sam radeci je. Boje koje sam koristio su Hu-117 za dielektrike i konus, Hu-11 za izduv (zadnji prsten je pomesan sa gunmetalom) i Hu-127 kao siva. Weathering radjen tamiya weathering set D a wash panela grafitnom olovkom. Izduvi isto tamiya setom. Dekali su LH set "y2k" a brojevi iz seta "mig's in yugoslav sky". Sve u svemu uzivao sam radeci maketu i nisam mnogo obracao paznju na greske kojih ima na kilo.

Evo slika pa opalite sa kritikama i komentarima  :)






I jedna sa mladjim bratom

lord sir giga

Moj ti je savet da odradis dioramu, a ispred da postavis naoruzanje koje jos mogu da ponesu ova dva aviona i bice predivno.

Vladimir

Uvek je lepo videti nasu 21-cu. Ima malih gresaka,ali celin je  :super.
Ф89 НС

PELE

Mnogo dobro! Svaka chast!  :cheers

Bash mu chuchi ovo prljanje sa Tamiya D setom...  ;D

sezan

Odlicno!Malo mi bode oci debljina pitocevi,ali generalno sasvim ok!  :cheers
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA


drakii

Bravo, josh jhedana nasha ptica, dopada, pozdrav

Sandman

dobar, malo deblja pito cev, ali mi se svidja shto nisi preterao sa prljanjem, lepo si upotrebio D set ;)

Nemsy_29

Hvala, pitocev je takva kakva je, cak sam je i skratio jer sam je dobio krivu pri vrhu. Tek sam primetio da je deblja tek kad sam ofarbao u sivo a tad bi mi stanjivanje samo dalo dodatni posao  :)

djnik

Zvezdin bis je odlicna maketa. Ti si tvoj odradio ekstra!

JASTREB

Bravo!!Sve odlicno uradeno,jedino pito-cev izgleda kao vodovodna cev,al popravices ti to... :naughty

Goran A.

Par primedbi u vezi bojenja, taj avion je imao beli prostor trapa i srebrne bandaze, ajd ovo drugo moze da se podvede pod zamenu delova. Bocna stakla na vetrobranu su coskasta a ne zaobljena.

Nemsy_29

Auuuuu ja ga posteno omasi onda  :-\

Ma nek stoji na polici, ko ga sisa, niko ga nece zagledati  :uaaa


Goran A.

Bas tako, vazno je da je maketa na polici, drugi put ce biti bolje.