Smrznuta kobra

Previous topic - Next topic

Ovo su poslednje slike moje stare diorame pre nego što sam je rashodovao i avion dao kao igračku sinčiću.
Neka vam ne bude žao jer meni nije.
Prošla je več nekoliko utakmica i podosta je požutela i ofucala se, pa sam odlučio, da uštedim na prostoru u vitrini. U najmanju ruku je bila dobra škola.

Maketa je Academy, figura Italerijeva. Sneg je glina sa mlevenom kredom a drvce je sušeni koren nekog korova.









Inače sama diorama je nastala kao način spasavanja upropaštene makete.

Josip

Warhawk

Pa i nije ovo tako loše bilo (barem sa fotki...)

Ja sam se tako ratosiljao Italeri Spifajera V i IX, kao i Bf-109G (Academy) i E (Hasegawa);
pa se često razmišljam šta mi je to trebalo (i nisu bili toliko loše uradjeni)...
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

Slobo

Kad sinčić završi sa njom moći ćeš da napraviš dioramu sa olupinom kobre  ;D Lepo izgleda, sviđa mi se kako osnovna boja izbija ispod ove bele zimske.

Pozdrav!

djnik

Ice-Kobra :) Odlican zimski weathering!

dusko

Odlicno je ovo ,steta sto je tako zavrseno.

Kerber

Ako nisi bio zadovoljan Kobricom, sto je nisi malo Mr. Muskulirao, pa odradio ponovo...gre'ota je bacati...
Sve jedno, diorama/vinjeta deluje veoma lepo, a fotke ove i jos jedne kobre postoje kao dokaz o autenticnosti doticnih aviona u SSSR VVS.
Meni deluje - super !

gasha

greota, ne bi ja rekao da je losa. Voleo bi je kod mene u vitrini.

zivorad

Stvarno steta, izgleda vrlo lepo na slikama.