ВКСХС Мали Бранденбург (Легато 1/72 Ханса Бранденбург Б.I

Previous topic - Next topic

misa


djos & filip

Fenomenalno uradjena maketa ovg elegantnog lepotana.

Sve ali iskreno sve mi se dopada, od drvenih do platnenih povrsina, zatega, sve jednostavno majstorski odradjeno.

Svaka cast, voleo bih ovu maketu da vidim uzivo.

Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......


menestenasli

Ah  :love
Stvarno je fenomenalna maketa, Izgleda jedno 72 puta veci nego sto jeste  ;D
Upravo sam pregledao slike visoke rezolucije sa sajta niskog maketarskog kluba...neverovatno! Precizno i pedanto uz izuzetno farbanje. A tek zatege...ma savrseno!  :super To je pravi dokaz kvaliteta jer na tako zumiranim slikama se vide sve greske a ovde ih jednostavno nema!
Od cega su ti alke za zatege i gde nabavljas taj materijal? Zatege izgledaju super. Koliko je debeo, odnosno tanak  :D  taj najlon? I jos jedno pitanje. Od cega su delovi koji drze omce na zategama i kako si ih napravio i namontirao?
Veliki pozdrav
:pilot

misa

Хвала на коментарима!

Сајле су рађене од пецарошке струне (најлона) дебљине 0,1 mm, фабрички обојеног у браон боју. Омче на сајлама се држе у цевчицама које су добијене растезањем штапћа за уши.

Поздрав,
Миша :)

menestenasli

Interesantno....imam neki najlon od 0.1mm i delovao mi je suvise debelo i nije mi uopste bio pogodan za rad da bih mogao da napravim takve omce pa sam odustao od njega....sad cu morati da mu dam drugu sansu.
Stapici za usi... znaci moguce je   :think  :D (jednom sam probao i posle neuspeha sam odbacio ideju kao nemogucu...dakle, moram i to ponovo da probam).
Kako je maketa prosla na takmicenju? Iznenadilo bi me da nije uzela neku medalju (da ne kazem zlato). ;D

ubermagog


djnik


Profa

Predivan, svi detalji na svom mestu :bravo
p.s. nikad se nisam bavio razvlačenjem štapića za zatege, mog'o bi da probam :think
Bogu fala što sam Lala! :)


Miroslav Š.

Браво! Одлични детаљи, веома ретка макета и још овако урађена. Празник за очи и душу :cheers
http://www.maketarplus.com/
2024. - godina borbe protiv nesklopljenih maketa!

Aleksandar

MARCHING UP AND DOWN THE SQUARE NOT GOOD ENOUGH FOR YOU, EH???!!!

voja

Нема се шта додати на претходне коментаре а не поновити се. Једном речју одлично урађена макета а баш сам се пре неки дан питао где је запело и зашто пројекат стоји на леду кад оно изненађење, завршена макета.

.

Kerber

Onomad rekoh da su oba aviona uradjena bas kako treba. Sad samo mogu da ponovim - Odlicno!

Goran A.

U ovih par dana si nas prijatno iznenadio! Zatege su favorit iako je sve ostalo jednako dobro.