domaci orao od drveta

Previous topic - Next topic

FLY BY WIRE

ajde onda da poslusam sezana pa da krenem sa drvenjacima ;D....znaci za one koji nisu vidjeli rec je o maketi priblizno 1:100 razmjere...radjenoj uz pomoc nozica.. turpijice.. drveta.. lijepka i malo maste ;)...naravno ova je neofarbana i tako ce i ostati...a imam i ofarbanih drvenjaka,otom poslije........zbog navedenog nedostatka u proslosti sa pl. maketama i moje velike zelje da se bavim maketarstvom ovo je cista posledica toga....sreca pa sam bar do sirovina mogao lako :hahaha


sve moje drvene maketice su unikati i veoma su mi drage jer su mi omogucile da se bar na taj nacin izrazim u maketarstvu ako tada nisam mogao do plastikanera.....naravno i sad kad mogu do navedenih necu zaboraviti svoje drveno maketarstvo...toliko da ne davim vise ;D

Nemsy_29

Hej pa ovo je odlicno! Svaka cast!  :o

voja

Симпатично и јако занимљиво. Качи још ових твојих дрвених макета.

Овај дрвени Орао ме је подсетио на период када је излазио Аеросвет. У неколико бројева тог магазина била је наруџбеница за Орла у ораховој љусци као и за макету дрвеног Орла у мислим 1/48 или тако некако. Много нас је ту наруџбеницу послало, али се Орлови никада нису појавили.

.

iniko

extra je, sećam se u sfrj su je dobijali oficiri od zavoda moma na drvenom postolju sa žicom koja ga prikazuje u letu ali nije bio ovako detaljan, svak čast!!! :god

FLY BY WIRE

veceras eventualno sutra nastavak...dok ne ispucam sve .....hvala na komentarima....


ubermagog

dosta si ga dobro pogodio, ima oblik!


Biba Struja

Skidam kapu  :god

Svaka cast!

milogor_strashni

Super, ovo je bash umetnost...svaka cast!

sezan

Video sam toje "drvenjake" vec i ponovicu ...!Odisevljet sam inventivnoscu i umesnoscu sa kojom su napravljeni!Svaka cast!
DAj jos ,nemoj na kasicicu  ...migove..
:cheers
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

mutayu

Bas lep rad! Deluje uverlivo i pedantno pogotovo za tu razmeru! Koje si drvo koristio? Lipu, balzu? I kako si urezivao linije?

Sneni

Super je, potrefio si ga, k'o što rekoh na onom drugom forumu, da se ne ponavljam, svaka čast :mjetal
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

PELE

Fenomenalno!!!  :cheers

Si razmisljao da ga ofarbas?

Slobo

Ma uzeo čovek rezinskog i ofarbao ga u boju drveta, ali ne dam se prevariti! Šala mala, stvarno super izgleda!

zivorad

Alele  kuku mene :god :god :god   Svaka cast

su27rules

Fino i pohvala za izvedbu!!