"BUENA VISTA" MIG-21 M-hoby (Condor)- 1/72

Previous topic - Next topic

sezan

Ova maketa je uradjena za poklon jednom klubu u KG ,koji za tematiku ima CUBU u svim njenim oblicima! O maketi nista necu da pricam..takva je kakva je!Potrudio sam se da to "lici" i nisam detaljisao previse.Prerezao panele,malo kokpit obogatio..i sve u svemu zadovoljan sam!Naravno gresaka ima ,ali se vecina vidi u makroplanu,ovako..na oko je jako dopadljiv (bar meni!)Dobice zasluzeno mesto u vitrini kluba  ,medju kubanskim cigarama i Cheovim fotografijama iz revolucionarnih dana.  :love
Hvala na paznji!






"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

divvac

super,super Vlado!!! :)
jos se samo nadam da si dobio malu ruma i cigara sa Kube  ;D pa mozda i neku meleskinju u trampu za maketu  :naughty
moja Prva turska

Bojan Ue

Bravo Vlado, fantastican poklon, stvarno si ga lepo uradio, ulepsace enterijer sigurno!  :super
Nego planiram posetiti prijatelja u Kragujevcu i to vec u junu verovatno pa eto prilike da ga vidim uzivo u klubu i da pijemo pivo!  :cheers

sezan

"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Profa

Bogu fala što sam Lala! :)

Vladimir

Мајсторски урађено и занимљива шема с обзиром да сам углавном виђао плаве Кубанце. :cheers
Ф89 НС

zivorad

Moj omiljeni avion :love :love :love,svi vrlo dobro znamo kakva je maketa pa prema tome :bravo

Nemsy_29

Hasta la victoria siempre!

Odlican Kubanac Vlado, dobro si se izborio sa ovim kondorom!  :cheers

sale86

Odlicna je maketa! Samo da te pitam, gde si kupio ovaj stalak za avion, vidim da mnogo vas ima to, a ne mogu nigde da ga nadjem :)

FLY BY WIRE

simpaticna kolor shema....i naravno super uradjena maketa....mogu samo reci ko zna zna.... :super

Slobo




djnik

Veoma je lepo ispao. Ovako sa uvucenim tockovima u letu bas izgleda brrrrrzo! :)

Janjic

凸(¬‿¬)凸