Avia S-99 (Me-109 G-10) Hobby Boss 1/72

Previous topic - Next topic

Goran A.

Posle vise meseci zavrsen, fali jedna antena. Nije bas islo kako treba ali sta je tu je. To se desava kad se ne postuju procedure i kad se izmislja topla voda.








tenk

uuuu! ;D jedan od omiljenih!jako lepo,suptilno prljavo-oguljen!samo mi ta antena malo bucmasta :think ajd' i jednog izraelca da vidimo! :love
www.oluj.org
"May God have mercy upon my enemies, because I won't."

Goran A.

Onaj antenski stap je odliven sa poklopcem i produzena a ova kruzna stanjena duplo. HB je to posteno iskarikirao a nisam imao zivaca da pravim druge pa sam ih malo doterao. Zica je 0.15 mm od najlona za pecanje, videh i ja da je malo deblja al sta sad. Nije toliko uocljivo na maketi, ovde ima kontrasta u odnosu na pozadinu pa malo strci.

Profa

Ne mož'da se kaže da ga nisi pošteno zakomplikovao, al' si ga takođe doveo do odličnog završetka... :super
Antena je debeljuškasta, al' Bože moj - ne može baš sve da bude savršeno... Sledeći put pitaj za ecovanu DF antenu, ima ;)
Bogu fala što sam Lala! :)

Hawkeye

Vrlo pedantno i lepo uradjena maketa,uvek mi cudno kada 109-ku vidim sa tudjim oznakama  :super !

'Уживај младићу за младости своје!'

modellius

odlično urađeno, ali ta antena baš štrči....
Michael Wittmann   s.SS-Pz.Abt. 101       138 kills
Maketarski Savez Srbije http://www.mss.in.rs/

Sandman

Dosta dobro je ispao "musavko" :)

Bilo bi dobro ako mozesh da ga uslikash po dnevnom svetlu da steknemo bolji dojam o bojama - ovde je dosta jak kontrast ispao...


airbamby

Sasvim fino izgleda, sto rece Srdjan bilo bi super da ponovis slikanje, ovaj avioncic to zasluzuje ;)
http://www.oluj.org/ - Maketarski klub Oluj

Kerber

Hehehe...ispao je sasvim dobro ovaj Meser.
Na stranu antenski kabli, uvek se moze bezbolno zameniti, a takodje i DF Loop antena...od obicne tanke zice, "bakrenjace"...avionceh ima onaj izandjali izgled, a to mi se dopada.


zivorad

Nisam ni znao da HB pravi "mulu" ,meni je super :super i ko sto rece Cola "Ja tu nista ne bi dirao".

milogor_strashni

divan avion, ja odusevljen kako je ispalo.

Pozdrav,
Milan

djos & filip

Ma odlican je, bas mi se svidja kako je ofarban i isprljan.
Ajde ako imas snage neku sliku u drugim "svetlosnim" uslovima, tek da imam za referencu kad budem radio istu maketu :)

Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Goran A.

Probacu tokom dana da napravim bolje slike, ima par propusta oko kabine koje bi trebalo da resim.

@Zivorad
HB ne pravi Aviu vec G-10, dodje ti na isto ali bez dekala.