Moji orlovi

Previous topic - Next topic

zivorad

Prvi put postavljam slike svojih maketa pa vas molim za puno razumevanja ako negde zeznem stvar.

Evo za pocetak Aeropoxy J-22 new tool(kakav li je onda old tool >:D,salim se naravno entuzijazam da se ovako nesto uopste uradi je ipak svega)









A evo i nesto ranije radjenog L&M J-22







I na kraju oba jedan pored drugog








Makete mi ne deluju baš dobro obojane ali zato zavređuješ 100% pohvalu za trud i junaštvo. Ja npr. još nisam sklopio nijednog rezinca i za J-22 ima da pričekam AZ plastiku ako je ikada bude.

Josip

Jadgkommando

Bravo! Lepo si ti uradio Orlove!

Zivorade a sad Back to the future  :D

flanker

Malo ih zamackaj i eventualno matiraj LMovog. Nisam siguran za zelenu, ali siva i plava su čini mi se kao prave.
Nadam se da za ove rezin modele ne mora da se kupuje Ceresit radi sklapanja.
Na Mavericima nedostaju klizači, koje retko koji proizvođač daje.
Šta ima u 2012oj, jel ojačao dinar i ima li novih maketa u 1/72? :caooo
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

Nemsy_29

To li je onaj moj ex orao  :o

Kad pre, svaka cast... Ja bi verovatno ovo jedno 6 meseci radio  :pilot

zivorad

Ovako,kao prvo Nemsy to je tvoj (a sada vec moj  >:D) orao.Problema sa resinom skoro da i nemam, ipak aeropoxy-jev je za dve nijanse losiji od l&m-ovog,pogotovo se to odnosi na stajni trap i poklopce stajnog trapa i prednjeg i zadnjeg,pogledajte samo debljine poklopaca namerno ih nisam tanjio,vakumform kabina je neupotrebljiva sva sreca da sam sacuvao rezervnu od l&m-a,znam da je zelena boja na l&m-u potpuno promasena ali kad sam ga radio pre dve godine nisam imao originalnu a zurilo mi se i rezultat je takav kakav je :uaaa.
Inace farbano je cetkicama,nemam bras i ne nameravam da ga nabavim,volim ciste makete ne prljam ih ali ne znaci da necu poceti i to da radim a do tada :zvizduc
Inace nemam pojima o fotografiji nisam umeo ni datum u okviru da izgubim(valjda cu se snaci) pa su tako fotografije iz 2012  :deadhorse.
Pozdrav svima i slobodno udrite sa kritikama mozda ce me naterati da se popravim  :caooo

drazen

Odlično četkarenje, svaka čast Žika :cheers

drakii

Naravno da si , kako ti kazesh, zeznuo stvar, ali samo zato shto nisi ranije istakao slike, tada nebi postavljao pitanje dali si zeznu stvar, inache veoma dopada, skromno, ali kakva baza, takav i aeropatski kamikaza, vech su te pominjali po pitanju farbare, ali niko se nije nauchen rodio, ja se uchim i muchim vech 48 god sa plastichicom i8 nikako da istaknem neshto, , samno napre i ne sxe stidi, uvek ima shta lepo da se vidi, sledechi da izedesh od pravljenje i bijenje, pozdrav, ono izedesh u figuratvnokolokvijalnom sm,islu, za one koji sve znaju pa che da nauche, prevod, uradish josh boplje, pozdrav