Moji rezinci

Previous topic - Next topic

zivorad

Evo da vidite da rezin nije bauk:



veoma los model pun mehurica na najgorim mestima padanje u nesvest vise puta mi je doslo da odustanem



srednje los model



solidan model



takodje solidan model



gnat je rezinska kopija solidne matchbox-ove makete solidan model



i svakako najbolji rezin koji sam radio prosto sam uzivao praveci ovog Galeba sve pohvale Dusanu Surli za ovu stvar








sezan

Lepo!Pohvala za trud!
Sto se tice G-2 ne deluje mi bas najtacniji,posebno taj prednji deo ... :violin
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

anki

Jos te mogu nazvati i Aerpoxy maneken. Cini se da si odradio sve sto je Nesa izdao. Sto se G2 tice mislim da je problem u bojenju i vkumskom poklopcu kabine koji je ostao malo vecei tj. trebalo ga je malo vise potkratiti napred tako da "krov" bude paralelan sa linijom trupa a ne da se dize ka napred. Uf sta napisah - ko razume shvatice - ali maketa je odlicna i vredi svaku paru. Poznato vam je da sam svasta odradio od L&M ali Liksov Galeb nije ni do kolena ovom Surlinom.

zivorad

Da,da  :deadhorse,poklopac kabine je lose legao ali tako je bio dat, isecen je po ramovima, kad je zalepljen vec je bilo kasno za prepravke,to je mozda i jedina losa stvar kod ovog modela ponovo kazem svaka cast Dusanu za ovaj model ali sram ga bilo :deadhorse za  Jastreba najavio i ...

Kerber

Dobra ti koekcija rezinaca.
Samo malo pedantnije farbanje, ukljucujuci i ramove kabina i mogu da budu super !

Miroslav Š.

Živorade, svaka čast za kolekciju i ove odlične rezince. Anki je kralj rezina  :cheers, ja ne bežim od njih bez obzira što ima mnogo više posla oko njih i veoma mi je drago što ima još ljubitelja :super
http://www.maketarplus.com/
2024. - godina borbe protiv nesklopljenih maketa!

Nemsy_29

Auu pa ti uopste nemas naivnu kolekciju! Zaista sam iznenadjen kako su ti ovi rezinci ispali  :)