Deo moje kolekcije

Previous topic - Next topic

zivorad

Pre svega izvinjenje zbog losih slika ali tek se ucim...
























Slobo


sezan

Odl;icno covece!Vidi se Old school( i mig-19 sa sfrj oznakama  :naughty) ,sve cisto i pedantno,bez vederinga!
Svaka cast za kolekciju!
:cheers
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

ubermagog

i od mene čestitke na bogatoj kolekciji, stvarno ima puno domaćih stvari!

jedino je velika šteta što nisu lakirani, poješće ih prašina :(
bilo bi super kada bi ih zaštitio nekim 'satin' lakom

anki

Bogata domaca zbirka , a vidim da nema straha ni od rezina. Cestitam. Najzad, stvarno ako te ne mrzi uzmi polako da lakiras zastite radi a i jos lepse ce ti izgledati.

zolle

   Svaka cast za skromnost - pazi, kaze covek DEO MOJE KOLEKCIJE  :mjetal :mjetal :mjetal
Dokon mozak, djavolja igracka !

milogor_strashni

uf, sad cu da se pokrijem mojim (klempavim)  ushima :)

svaka cast, covece! prelepo.

Pozdrav,
Milan

Jovac

Svaka čast majstore . Odlična ti je kolekcija .

zivorad

Imam nameru da lagano krenem jednog po jednog da"prljam"to jest isprobavam tehnike bar kod onih sa urzanom panelima i naravno da ih izlakiram,mada su u regalima na policama i ne postoji opasnost da ih pojede prasina >:D >:D >:D redovno ih odrzavam  :zvizduc

Kerber

Bogata kolekcija. Lepo odradjeno.
Blago tebi kad imas vitrinu pa mozes ovako da ih postavis... :D

Slobo

Quote from: zivorad on 24-06-2011, 12:21:23
mada su u regalima na policama i ne postoji opasnost da ih pojede prasina >:D >:D >:D redovno ih odrzavam  :zvizduc

Eh, ja ih imam svega desetak komada na polici pa mi opet mrsko da ih brišem svake druge nedelje... Mogu misliti kako je tek tebi zabavno...

Sneni

Super kolekcija, baš dobro izgledaju ovako na gomili :) a vidim da ima i nekih 'tica koje se ne viđaju baš često :super
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

Nemsy_29

Vrlo bogata kolekcija! Svaka cast na vremenu i trudu zaista jako dobre makete, a sto se prasine tice zatvorena vitrina je konza... Ja sam ranije drzao na otvorenoj polici i bas mi je prasina smetala, sad sam nasao neku SFRJ style matoru vitrinu(onu za porodicni kristal i te gluposti) pa tu drzim makete i u radu i ovako, prasinica se brise 2 puta godisnje... mada ni tad nema nista  :)

flanker

Je li, brale, baviš li se ti još nečim sem maketerstva? ;)
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

vlajko&marko

Svaka cast kolega  :bravo
Koliki je ostatak kolekcije ako je opvo samo deo ?