Revell Hunter 1-72

Previous topic - Next topic

Nenad Pozega

Revellov Hunter u 1-72 je po meni dobar, svakako preporucujem ko radi tu rezmeru... posto se zadnjih godina vise bavim 1-48, meni je bila prava za opustanje...  :cheers    

Profa

Lepo i precizno, sem što mi se čini da ti je odole par panela malko "pobeglo"... ili su pobegli i gore, samo se to na aluminijumu bolje vidi... :think
Čime si radio aluminijum?
Bogu fala što sam Lala! :)

pekar

samo mogu da kazem da je odlicno :mjetal.
pitanje imam : kako si ofarbao tu zutu na grbi?
IL-76

Nenad Pozega

aluminijum revell 99,ne znam na koje panele mislis???  zuta je je farbana aztek AB, i zastitio molerskom trakom... boja je blue angels yellow... hvala :cheers

Sandman

Dosta dobar rad!

Mozda je odozdo malo jache naglashen efekat washa u linijama panela, u poredjenju sa linijama panela vidljivim na zutim poljima gore, ali dobro izgleda...

Zutu si farbao pre kamuflaze ili nakon nje?

Nenad Pozega

hvala... posle, i imao sam problema jer sam je morao nanositi u vise slojeva jer se tesko pokriva, pogotovu na tamnu podlogu... :caooo

Sandman

Zato sam te i pitao - zutu uvek treba nanositi na svetliju podlogu, idealno je chak na belu, zbog chuvanja kolorita zute (siva podloga daje malo hladan ton zutoj ako se nanosi iz premalo slojeva)... mada, odlichno je ispalo na kraju :)

sezan

Vidjao sam ga uzivo.Odlicna maketa!  :cheers
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

Boki

Odličan Hunter. Prljanje jako lepo izgleda. A i žuta je, kako je već napomenuto, lepo legla. :super
Možda samo još svetla na vrhovima krila, i to je to.
Inače, Revell-ov Hunter je, sudeći po utiscima još nekih kolega, odlična maketa.

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

Nenad Pozega

uradjena su svetla, nego je slikan pre toga... a maketa jeste super!  :super

dusko

Meni se svidja lepo i uredno.

zivorad

#11
Odlican,5,sedaj za sto i kreci u nove pobede...

matilda

ooo, svaka cast, ovaj nisam ni video do sada.
lepo je ispao,meni se svidja kako si ti to ostario i ofarbao.
sama maketa deuje kao laka gradnja za opustanje.

samo tako nastavi.

stevan

PELE

Odlican je, svaka cast!  :cheers

Nenad Pozega