BV P 194 1-72

Previous topic - Next topic

Nenad Pozega

Jedan prop... ovaj, ima i jet motor... Nemacka posla...  :) Jet motor je ugradjen od Dragonovog He 162.Revell BV P 194 maketa nije losa za rad, i ima dovoljno detalja... :caooo     

Slobo

Odličan je! Lepo si mu sredio mlazni motor. Reci mi kakva je maketa za sklapanje, ima li kakvih poteškoća? Onako na ramu lepo delovi izgledaju.

:caooo

Nenad Pozega

hvala...nema nikakvih vecih problema.  :caooo

Nenad Pozega


Kerber

Jako lepo! Pedantno i cisto !
Vidjao sam tu maketu u dve verzije, a koilko sam cuo, dobra je za rad. Detalja ima koliko treba za '72, mada vidis da moze da se uvek dodatno obogati. Mozda par kablova i sajli za otvoreni klipni motor samo da dodas...
Cudan avion, ali, neki prototipi su ipak leteli, doduse ne verujem da je ovaj sa "let lampom" ikad zavrsen, ali, ideja im je uspela do realizacije. Ko zna vise, nek' podeli to sa nama.

ubermagog

#5
Vrlo uspela kombinacija!

Vredelo bi da nabaviš neke nemačke mehaničare i pilota pa uradiš pravu scenu na postolju, nešto sa Revellovog Luftwaffe seta bi bilo idealno  :)

Miroslav Š.

Поставио си леп низ одлично урађених макета. Ово није моја област али ми се веома свиђа :cheers
http://www.maketarplus.com/
2024. - godina borbe protiv nesklopljenih maketa!

Nenad Pozega

hvala svima, bice jos... :caooo

Profa

Odlično urađena maketa, boje i detalji, prljanje - sve pogođeno s' merom :bravo
O originalu ne treba trošiti reči - asimetričan, prop + jet - čudo i za ovo, a ne za ono vreme...  :zvizduc
Bogu fala što sam Lala! :)

matilda

boze kakva spodoba od aviona...
pa ovo samo svabe mogu da smisle ovako ruzno.
sama maketa je lepo odradjena, postajes pravi majstor ovog hobija...
samo tako nastavi.
stevan

Sandman

Dosta dobro uradjena maketa - svidja mi se detalj otvorenog motora i bombaluka.
Jedino mi se chini da se maketa malo vishe sija, a pogotovo bi trebalo da matirash gume na tochkovima.

Nenad Pozega

lakirana je MM akrilnim semi-gloss lakom... slazem se da je mogla malo manje da se sija, a tockovi su skroz mat. mozda ti deluje zbog slika, jer slikam telefonom...  :caooo  hvala svima, bice jos nekih avioncica jos i boljih, ali polako... :super :caooo