f-14 bombcat academy 1/48

Previous topic - Next topic

Cexx206

Evo ovo sam zavrsio pre 15nak minuta i nadam se da je ok. Mm boje, vallejo wash nadam se da ce vam se dopasti sve kritike dobro dosle  :think
Niko nije slučajno dobar; vrlinu treba naučiti.

Seneka

Suhoj

#1
Uh bas je extra!
Cime si radio ovo prljanje gornjeg dela trupa?
I koje boje si koristio?

PELE

Uf, mnogo dobro, svaka cast!  :cheers

Koje su boje u pitanju?

Trutek

Gospodo covjek vam je lijepo napisao da su MM boje...treba samo citati...

Usput...jako lijepo odraden f-14...svida mi se.

Lijep pozdrav.

Noless

bruka, vrh, extra!!!!!!  :god :god :god

stvarno svaka cast, samo naprad!
jedva cekam sledeci projekat!!!!

Mikoyan29

Odlican F 14! Sta reci, sem BRAO!  :super
MK "Oluj"

PELE

Quote from: Trutek on 05-07-2011, 08:22:51
Gospodo covjek vam je lijepo napisao da su MM boje...treba samo citati...

Video sam da su MM boje u pitanju, ali me zanima koje su nijanse...  :) Ne razumem se u ove USAF boje, pa moram da pitam.


Nenad Pozega


Kerber

Bre, dobar ti ovaj avion.
Pozamasna strvina... ;)
Lepo farbanje, a ovaj , kazes Valejo, wash je lepo istakao linije panela. Kakav je za primenu, koliko ga cekas da se osusi (dal' se ceka uopste) i kako se skidaju viskovi istog?

Cexx206

hvala bas mi je drago sto vam se dopada a sto se tice boja to su: gornji deo trupa mm medium gray , mm light ghost gray odozdole tj stomak, dark gray vertikalca i griva i burnt metal i exhast izduvi a sto se tice valleja wash je ok10tak min se susi a onda stapici za usi i 70to procentni alkohos i briskaj, ja sam prvo pomislio da sam upropastio avion ali polako poceo posle da dobija efekat koji sam hteosve u svemu vallejo je dobar ali pro modellar je bolji ako se ja pitam nisam probao da ga razredim nego onako iz bocice na cetkicu i mazi
Niko nije slučajno dobar; vrlinu treba naučiti.

Seneka

Tomcat

Svaka cast, meni, kao fanu F-14 je ovo prelep rad i svaka cast tebi na trudu i svemu, ali mi se prosto Academy F-14 ne svidja, taj nos naprosto, po meni, nije nos F-14. Ponavljam, tebi svaka cast na radu  :cheers Just my 2 cents  ;)
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Cexx206

ja znam da je hasegawa vrh ali dok ne naletim na tu maketu nista, zadovoljan sam i sa ovim vasim komentarima jer ja licno mislim da uvek moze bolje.
Niko nije slučajno dobar; vrlinu treba naučiti.

Seneka

mikoyan

Zaista odlican rad. Pedanton i wash je super ispao. Pozz

ILIJA iXa

Jako lep rad!BRAVO !!! samo tako nastavi :bravo.Nego unautasnjost cocpita je lepo uradjen jesu u pitanju nalepnice ili si farbao?