A-20G Havoc

Previous topic - Next topic

barbarossa

MPM maketa, 1/72, za sastavljanje kao i svaki MPM/HobbySpecial, tri puta meri jednom seci, oznake iz kutije, pacifik '44, i naravno par slika..


Slobo

Meni izgleda odlično! A šta je ta stvarčica iza pilotske kabine, jel neki čamac za spasavanje?

Kerber

Dobar, rad se isplati. Uspela prezenacija ratnika sa dalekog istoka.
Dopada mi se ovo prljanje/chipovanje, kao i ova izbledela Olive drab boja sa tamno zelenim flekama po napadnim/izlaznim ivicama. Bas kako i treba na maketi aviona sa tog dela ratista.
Jel' mu ovaj camac iza pilota ide u crnu ili u neku oranz boju (vidjao sam neke oranz na maketama po Hyperscale), zato pitam...Inace jedan od lepsih bombardera iz perioda II svetskog rata.

barbarossa

gledao sam na fotografijama, ima i zutih i olive drap, ja sam se odlucio za ovu drugu varijantu, vise mi se svidja..

zivorad

Odlican rad,svaka cast :bravo

Sviđa mi se bojanje a ostalo malo manje. Naime maketu imam i sam i u kutiji deluje dosta fino dok ovde na slikama ne daje taj utisak, mada je to valjda zbog gitovanja i šmirglanja.
Chipping bi u manjoj meri i finije odrađen bio atraktivniji.
I staklurija bi mogla malo finije da se ofarba.

Da nije slikana tako blizu i detaljno bila bi još atraktivnija ;-)

Josip

Jovac

Mnogo si ti lepo ovo napravio .

Sandman

Dobar je Joco, svidja mi se farbanje i nijansiranje boje na kamuflazi, a chamac iza kabine je jako lep detalj.
Chipping dosta uverljivo deluje - kojom tehnikom si ga radio?

Nenad Pozega


vlajko&marko

Majstorski odradjeno  :super
:cheers

zolle



          Isto kao i za izraelca  :super Al i dalje mislim Jovo da je camac lepsi zut !  :lol
Dokon mozak, djavolja igracka !

milten

Odlican rad, kao i F-16 istog autora iz susednog topika.  :super
Jedina kritika je sto si za ovakve radove uspeo da uz debelo zalaganje  napises po jednu jedinu recenicu ...
Treba te ... :deadhorse
MK "Narednik Mihajlo Petrovic" Nish
http://nmpnis.wordpress.com/

flanker

Odličan je, malo pobegla boja na staklu, ali stvarno minimalno, a i to se vidi samo na velikim fotkama.
Nabavih nedavno B-25 h/j verziju, taj mu dođe kao neki brat od tetke...
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.