F-16A Netz

Previous topic - Next topic

barbarossa

Revel 1/72, dekali eagle strike, resen problem sa usisnikom, boje humbrol a zelena je pravljena, maketa odlicna,

inace najuspesniji izraelski F-16 sa cak 6,5 priznatih pobeda i sve postignute u 2 dana rata u Libanu '82, ucestvovao i u operaciji "Opera" u bombardovanju irackog nuklearnog reaktora tako da osim pobeda ima ucrtanu i malu iracku zastavu sa reaktorom u sredini, sada se nalazi u muzeju, a sad malo slika


zivorad

Bas mi se svidja. :super

Tomcat

Prelepo! Inace, i ja planiram istog ovog F-16 ;)
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Sandman

Lep je, svidja mi se ujednacheni mek prelaz izmedju boja na kamuflazi.
Jesi li poklopac kabine potapao u "ofarbani" Pronto/Future ili neshto drugo - deluje mi kao da ima onaj zlatkasti premaz na sebi?

Suhoj

Bas je dobar, svaka cast!

Nenad Pozega

bas je dobar...  :cheers

su27rules

Jako lipo i uredno izradjeno!!

sezan

Odlican!Ukupan utisak vise nego dobar,sve mi se svidja kako si uradio.  :cheers
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

zolle

           

                Steta sto sam ga video uzivo, inace bi opleo sa pohvalama Jovo - samo tako  :super :super :super
Dokon mozak, djavolja igracka !

milten

AAA dobar si, u ovom topiku ti je recenica nesto duza nego u predhodnom.
A maketa ... :super
MK "Narednik Mihajlo Petrovic" Nish
http://nmpnis.wordpress.com/

PELE

Odlican, bravo!  :cheers

Miroslav Š.

Мајсторија, свака част на детаљима :super
http://www.maketarplus.com/
2024. - godina borbe protiv nesklopljenih maketa!

Gusha

Bata Joco, dobar izbor teme za F-16, narocito sbog istorijskih cinjenica.Lep rad, samo proveri dal je ostala fleka od prstiju na napadoj ivici krila kod kabine.Posto se tu maketa cesto hvata prilikom rada, mislim da je ostalo malo....il fotka vara....I ove antene na vertikalcu, kao i kod mene, predebelo je to...Mene mrzelo da izvlacim tanje, al, daj brate ti to odradi!

dusko

Odlicno je super  maketa :cheers

mikoyan

Dobar, dobar. Svidja mi se. Lepo odradjena kamuflaza. Pozz