Highway to the danger zone part 5- F-14A TOMCAT, VF-143 & VF-142

Previous topic - Next topic

Tomcat

Opet ja i opet Revell F-14A u 1/72. Ovaj put su u pitanju ''sister squadrons'' sa nosaca USS DWIGHT EISENHOWER- VF-143 PUKIN' DOGS i VF-142 GHOST RIDERS. Boje Humbrol, dekali mesavina Italeri, Hasegawa i Revell. Izvinjavam se zbog fotografija.

                       
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Suhoj

Izgledaju extra iako su fotke malo losije.
Kako si ofarbao onako plavkasti vetrobran?

Tomcat

Quote from: Suhoj on 14-07-2011, 20:32:58
Izgledaju extra iako su fotke malo losije.
Kako si ofarbao onako plavkasti vetrobran?


Tamiya X-23 Clear Blue
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

flanker

Italeri dekali?
Šteta što nisu jasnije fotke pa da ti tražimo sitne greške...
Zar Revell ne radi samo D varijantu, ako su dekali Italerijevi onda avion treba da bude A varijanta?
Lep dupli rad. :cheers
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

Tomcat

Quote from: flanker on 14-07-2011, 22:51:19
Italeri dekali?
Šteta što nisu jasnije fotke pa da ti tražimo sitne greške...
Zar Revell ne radi samo D varijantu, ako su dekali Italerijevi onda avion treba da bude A varijanta?
Lep dupli rad. :cheers

Revell je radio i A do 2008, ja sad lovim po netu preostale  ;) U principu je isti kalup sa par drugih ramova. A dekali su od Italerijevog F-14A. Pogledaj na njihovom sajtu, na kutiji je upravo taj VF-142. Za slike se jos jednom izvinjavam
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

milogor_strashni

super tice, malo manje super blurry fotke, al nema veze. dobar poso se vidi iz daleka.

Svaka cast.

Pozdrav,
Milan

Boki

Nisam neki poznavalac (doduše ni fan) Tomketa, ali ovi tvoji izgledaju odlično. Bravo  :bravo
Neke fotografije su ti odlične, a druge, pak, jako loše. Jesi li ih "propustio" kroz Photoshop ili neki program sa filterima za obradu fotografije?

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

Tomcat

Quote from: Boki on 15-07-2011, 00:56:15
Nisam neki poznavalac (doduše ni fan) Tomketa, ali ovi tvoji izgledaju odlično. Bravo  :bravo
Neke fotografije su ti odlične, a druge, pak, jako loše. Jesi li ih "propustio" kroz Photoshop ili neki program sa filterima za obradu fotografije?

Ne, ja sam laik za fotografiju, a inace sam hteo da juce okacim po svaku cenu, zbog neke simbolike tako da sam dodatno sve zbrzao pa je i to doprinelo ''kvalitetu'' fotki  :-\
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

zivorad


Tomcat

Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Terorista

Quote from: Tomcat on 15-07-2011, 15:47:52
Quote from: zivorad on 15-07-2011, 10:44:57
Super macori :bravo
Koliko ih uopste imas u kolekciji?

Ne smem da kazem  ;D

Brate reci nije sramota ja imam 15 hummera u 1/35 i do kraja godine planiram da nabavim jos 6

Tomcat

Revell u 1/72- 14
Academy 1/72-1
Hasegawa 1/72-16
Fujimi 1/72- 10
Hasegawa 1/48-3

Planiram jos 2-3 Fujimi u 1/72 i 2-3 Hobby Boss u 48

Znam da nisam normalan
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Terorista

Quote from: Tomcat on 15-07-2011, 17:14:17
Revell u 1/72- 14
Academy 1/72-1
Hasegawa 1/72-16
Fujimi 1/72- 10
Hasegawa 1/48-3

Planiram jos 2-3 Fujimi u 1/72 i 2-3 Hobby Boss u 48

Znam da nisam normalan

xaxaxaxa  :lol  brate to prelazi u veroispovest.... :)   

Tomcat

Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Terorista

Sto bi to radio covece ako te to ispunjava i cini srecnim??? prosiri prostor i videces cuda  :naughty jel imas onog crnog playboy