MIG - 21 UM Sparka

Previous topic - Next topic

wulf

Pozdrav
Evo posle duze pauze i od mene neko avionce, u pitanju je Mig - 21 um sparka kupljena u M-HOBBY-u sa oznakama bivse sfrj ( inace prepak Kondora ). O samoj maketi ne treba mnogo pricati vecina Vas zna kakva je to maketa, pa sam probao uz malo rezina da je odradim malo drugacije . Nadam se da sam uspeo u tome  :think



 
Svaki komentar je dobrodosao !

FLY BY WIRE

iako su slike malo mutne....odlicno uradjena maketa...veoma mi se svidja :super    ...gledajuci je gotovo zaboravim da je condor u pitanju :mjetal

zivorad


ubermagog

vrlo lepo izgleda, vidim da si odradio neke od potrebnih intervencija popud skraćenja pito cevi!

Nemsy_29

Odlicno si se izborio sa ovim condorom! Svaka cast odlican je!  ;D

sezan

Fino,fino,verujem da je uzivo jos lepsi. :cheers
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

dusko

Quote from: FLY BY WIRE on 15-07-2011, 10:31:41
iako su slike malo mutne....odlicno uradjena maketa...veoma mi se svidja :super    ...gledajuci je gotovo zaboravim da je condor u pitanju :mjetal
Eto kao da si mene pitao super posao si odradio. :super :super

gmiserbia


zivorad

Kako si sredio pitocevku? :think
Kad pogledam tvog postanem ljubomoran.

Boki

Sjajno izgleda :bravo . Šteta što fotografije nisu malo bolje.

Baldrick: Don't worry, my Lord, I followed DaVinci's instructions to the letter.
Blackadder: Even if you can't actually read.
Baldrick: That's right, but I have done a lot of Airfix models in my time.

PELE

Bruka dobro, svaka cast majstore!  :cheers

Sad si me naterao da ofarbam Bis, isti proizvodjac, nazalost...  ;D

wulf

Hvala Vam na komentarima , a sto se tice fotografija potrudicu se da sledeci put budu kvalitetnije. :-\
Pito cev sam iskoristio iz Zvezdinog kompleta .

Sneni

#12
Mislim da je ovo najbolji UM u 1/72 koji sam ikad vidio... bravo :cheers ako stigneš, odradi bolje fotografije da se nagledamo ;D
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

relja

Bravo, jako lepo izgleda.
Koju si boju koristio za unutrašnjost kabine?
MM 2135 ili nešto drugo?
"Nema te sportske aktivnosti niti seksualnog uzdbudjenja koje može tako da ubrza rad srca i podigne pritisak kao saznanje da je jedan deo makete u radu - nestao"

YU-DFY

Lep rad, svaka cast. Samo mi jedna sitnica pada u oci. Primetio sam da si kormilo vertikalnog stabilizatora zaokrenuo u desno, a nosni tocak je ostao u neutralnom polozaju. Trebalo bi da i nosna noga bude zaokrenuta u desno.