Mig - 29 UB

Previous topic - Next topic

wulf

Posle UM-a evo i UB , u pitanju je legendarni 301, koji je "preziveo" bombardovanje i danas sluzi u rv Srbije. Maketa je Italeri tako da netreba mnogo pisati o sklapanju same makete. Jedinu gresku sam napravio sto kokpit nisam ostavio otvoren, jer sam ubacio rezinska sedista :headbang . Evo fotki, pa udrite sa komentarima!










Suhoj

Bas je lepo uradjen, svaka cast!

PELE

Izgleda fenomenalno, sta drugo da kazem!  :cheers

zivorad

Jedan je Peleeeeee... :bravo

Vladimir

Mnogo dobro........................... :cheers
Ф89 НС

ubermagog


dragos

Ovo mi se bas dopada.Znam i kako je 301 proveo rat.Dobar deo rata je bio parkiran na parkingu jednog preduzeca u St.Pazovi,nemaskiran i nepokriven.

Sneni

To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

Sandman

Dosta dobro izgleda, a pogotovo je lepo shto si i vazdushne kochnice postavio u otvorenom polozaju - nisam chesto vidjao ovako uradjen ovaj detalj...

Tomcat

Mnogo lepo, svaka cast. P.S. Koji broj nosi jednosed? Ne vidi se iz ovog ugla najbolje
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

ivanv7

Molim te napisi nesto i kako si odradio one otvore na avionu,poklopce za usisnike i izduvnike,merdevine,odakleovi piloti i mehanicari...a sve ovo mi izgleda mnogo dobro!
X

su27rules


Vladimir

Jel ta APA pravljena od nekog Zil-a ? Od kog Zil-a?
Hvala
Ф89 НС

dusko

Quote from: ivanv7 on 31-07-2011, 14:36:02
Molim te napisi nesto i kako si odradio one otvore na avionu,poklopce za usisnike i izduvnike,merdevine,odakleovi piloti i mehanicari...a sve ovo mi izgleda mnogo dobro!
:god :god Ovo je za svaku pohvalu nemam reci gledam slike i divim se :mjetal

djnik

#14
Super diorama i prelepe makete! Svaka cast! Koje se reference koristio za onaj otvoreni panel? Takodje ko je proizvodjac merdevina i ostalih detalja na diorami?