Me 262 A1a Revell 1:72

Previous topic - Next topic

dusko

Evo da konacno stavim maketu medje zavrsene makete jeste da je bila na takmicenju ali ima i kolega koji nisu bili prisutni tako da koristim ovu priliku da okacim slike 100% gotove makete sa svim dodacima ,zahvaljuem svima na pomoci oko realizacije ovog projekta. Nadam se da ce slike biti zadovoljavajuce slikano je pomocu dve stedne sijalice ali su slike bile jako zute,tako da je "foto radnja" spasila stvar.o svemu ostalom vezano za protekle radove mozete videti ovde http://www.maketarskikutak.com/index.php/topic,11537.0.html



gasha

Solidno odradjeno sa par zamerki. Mislim da si preterao sa chipingom, ME 262 je relativno kratko bio u upotrebi da bi bas ovoliko bio pocepan, inace su Nemci bili dosta postojani sa bojama. Otvoren motor ukazuje na to da neko radi na njemu, postavi ovog mehanicara blize da izgleda kao da zaviruje nesto unutra. Iz istog razloga otkaci avion sa vucnog vozila.

Suhoj

Meni se ovaj 262 jako svidja, stvarno odlicno uradjeno!

Mikoyan29

Dusko, ovo stvarno lepo izgleda, bas mi se svidja!   :super
MK "Oluj"

dusko

Quote from: gasha on 05-08-2011, 16:41:27
Solidno odradjeno sa par zamerki. Mislim da si preterao sa chipingom, ME 262 je relativno kratko bio u upotrebi da bi bas ovoliko bio pocepan, inace su Nemci bili dosta postojani sa bojama. Otvoren motor ukazuje na to da neko radi na njemu, postavi ovog mehanicara blize da izgleda kao da zaviruje nesto unutra. Iz istog razloga otkaci avion sa vucnog vozila.
Mozda sam preterao sa chipingom ali nisam mogao odoleti jednostavni volim da stavim na maketu neki svoj licni pecat .

komoras

chiping je skroz na svom mestu, odlično uradjena maketa
samo ne kapiram zašto je bure prevrnuto iz kog majstor pretače čorbu...  :naughty
ScarfaceOne

★★★★★
★★★★★


komoras @ instagram
komoras @ scalemates

drakii

Eto je mera, alkal vera, samo da simu istanjio....., dsopada bre, mnooogo, pozdrav

Tomcat

Meni je ovo fantasticno! Svaka cast :cheers
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Kerber

Maketa je odlicno uspela! Svaka cast!

Jovac


PELE

Nemam nikakve zamerke, ovo stvarno izgleda fenomenalno! Video uzivo i odusevio se, bravo Dule!  :cheers

Miroslav

Video sam ove slike jos ranije, tako da mi ne predstavljaju novost. Sta reci nego cista desetka. Samo tako nastavi.  :bravo

zivorad


Sneni

Jako lijepo, svaka čast!
To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka

Bravo. Malo razmisli o komentarima, proveri koju fotografiju pa još malo razmesti sitnice.

Josip