F-16C 184th FS 1/48 Academy

Previous topic - Next topic

Suhoj

Gotov i F-16
Maketa nije toliko uzasna al nije ni sjajna, da se uraditi lepo al se mora pomuciti.
Akademijevi dekali za divno cudo nisu pravili vece probleme a nisu ovi novi Cartograf nego stari.
Nisam puno prljao avion, umereno jer je i pravi cist.
Sa donje strane nisam slikao zbog kanopija jer sam se namucio dok sam ga namestio u taj polozaj a nije mi se dao da ga skidam pa opet namestam.
Ima 2 AIM-120, 2 AIM-9, 4 AGM-65 i 3 tanka sa gorivom.
Evo slika pa ocenite





Tomcat

Aj lajk it  ;) Ajd sad Tamiya  ;)
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Suhoj

Nisam jos za Tamiyu, sad ce prvo F-16D iz Aviana i F-16C grckog RV pa cu onda da vidim za dalje.
Oba Italeri/Kinetic u 48.

Bojan Ue

Lepo izgleda, meni se dopada, posebno ovi dekali na vertikalcu!  :mjetal

Mikoyan29

Predivan.....s obzirom da je Academy krsh, vidim da si se ti bas fino izborio sa njim  :super
MK "Oluj"

dusko

S ;)uper je nema sta zaista napredujes sve vise samo malo jos poradi na fotografije ako je moguce

vlajko&marko


Cexx206

eextra  bas mi se svidja prljanje je exxtrafarbanje je exxtera svaka cast bas mi se svidja
Niko nije slučajno dobar; vrlinu treba naučiti.

Seneka

Suhoj

#8
Evo jos fotki






PELE

Шта си ти мени напричао, ова макета одлично изгледа, супер!!!  ;D

Nenad Pozega

dobro si se izborio sa losom maketom f 16 1-48.... znam jer sam i sam uradio jednu, samo sam je prepravio u holandsku AM verziju... mislim da treba da pomeris malo AIM 120 unapred.... jesi doradjivao kokpit ili...??? jer na mojoj maketi nije bilo ni dugmeta, sve glatko i dati neki glupi dekali, smesno za 1-48, tacnije zalosno... maketa lepo izgleda!  :cheers

Suhoj

Rezinski je kokpit.

Hvala inace svima na komentarima

matilda

fino si ti to doradio i napravio.
svidja mi se kako je sencenje panela ispalo i sto si ga naoruzao kao da je brod a ne avion.
jedina zamerka, sto nisi radio wash u stajnim trapovima.
to bi mu dalo na izgledu i istaklo bi detalj.
mozda si i poradio na tome ali sudeci po ovim slikama...
nekako nevino i belo...

stevan

Suhoj

Prljao sam nego nisam preterano pa se ne vidi tako iz daljine.
Jos cu malo doterati pigmentima kasnije kad mi se bude dalo  :)

Surla

Jel AGM-65 ne bi trebalo da ima crni (providni) vrh?