FW 190 D-9 Eduard 1:48

Previous topic - Next topic

dusko

Pozdrav svima,necu puno pisati o maketi jer je bilo dosta toga u projektima u radu pa ako nekoga nesto zanima slobodno neka pita ,ovog puta sam se potrudio oko slika i nadam se da sam uspeo izvinjavam se na broju istih ali poneo me fotografski trenutak pa rekoh sebi okacicu sve pa ko sta voli neka gleda. Hvala svima koji su pomogli pri realizaciji ove makete.

Suhoj

Stvarno vrhunski odradjeno, svaka cast!

Sandman

Odličan rad Duško, motling je baš na mestu, prljanje, izbleđivanje oznaka, sama scena....kvalitet fotki!

Jedino mi malo čudno izgleda serijski broj na vrhu vertikalca sa leve strane - deluje kao da je nekako iskrivljen - greška u štampi dekala, ili se iskrivio dekal?

U svakom slučaju jedna od boljih Dora na forumu - bravo!

Kerber

Pocepio si ga k'o strk zabu!  ;D
Odlicna Dora...nikad ih ovako dobrih, nije dosta!
Samo napred!

Nemsy_29


Slobo

Praznik za oči, stvarno fenomenalan rad!

Tomcat

Fantastican rad! Kapa dole i naklon do zemlje!  :cheers
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Bojan Ue

Bravo majstore! Uzivancija je gledati ovo sto si uradio, prelepa scena!  :god

djnik

Eto ga i FW! Odlicno si ga odradio, svidja mi se narocito paznja koju si dao svim detaljima. Ako imas vremena i budes voljan, isprsaj odozgo po drvetu svetliju nijansu zelene boje, izgledace vernije.

dusko

#9
Hvala na savetima sto se tice dekala na vertikalcu takav je kakav je bolje nemam  ali naslikama nekako upada u oci u stvarnosti nije tako. ;)

flanker

#10
Das ist eine sehr shone Flugzeuge aus Luftwaffe  :pilot :bravo
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

gasha

Prelepa scena, vrlo realno deluje.  :super

Warhawk

Odličan! Fino postarivanje, baš izgleda kao zapuštena i izraubovana mašina s kraja rata...
Te boje gornjih površina krila su još uvek predmet debate, ali nema veze. Što se kaže "čik nadji dokaz da nisam u pravu"  ;)
'Once you get locked into a serious Model Master enamel collection, the tendency is to push it as far as you can.'

djos & filip

Kratko, odlican rad, avion, diorama....sve!

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

milogor_strashni

Divota! Tica, figure, diorama. Skroz lepo i realno. I fotke za pohvalu, naravno.

Svaka cast, odlican posao.

Pozdrav,
Milan