FA 18F Super Hornet Revell 1/48

Previous topic - Next topic

Cexx206

Sta da vam kazem ljudi ja se bas zalepio za ove palubne lovce i bombardere, maketa nije losa, uklapanje tu i tamo, dekali me razocarali, film kao da je mat a ne glos, puno sitnih glupih nevidljivih dekala, najveci problem su mi bili usisnici. Nisam je jos zavrsio treba da otvorim kabinu i da okacim aim 120c i 9x i agm 84 slam er okacio sam gbu31 v3 posto mi revell malo manjaka sa bombicama i to vam je to hvala na kritikam i komentarima :rtfm A da zaboravio sam da napomenem boje su mm light ghost gray i dark ghost gray razlika se vidi na nosu a whethering je radjen sa najacom sminkom pro modellar black washom jos jednom hvala na komentarima
Niko nije slučajno dobar; vrlinu treba naučiti.

Seneka

FLY BY WIRE

odlicno uradjen hornet...svaka cast....fantasticno izgleda...po meni najbolji koji sam ja do sad vidio :god

Cexx206

Hvala zao mi je sto nisam imao rezinski kokpit ili malo eduarda al sta je tu je. :pilot
Niko nije slučajno dobar; vrlinu treba naučiti.

Seneka

Nenad Pozega

e vako!  :) i ja sam bas tu maketu uradio sa istim oznakama!  bila je u Bg-u i Senti(da ne govorim koja je bila  ;D) maketa je skroz ok a najvise mi se svidja kuciste stajnog trapa, bolje je od hasegavinog!!! svidja mi se kako si je i ti uradio! :cheers

Suhoj


BigBadWolf

Odlican je strsljen, bas onako, sa merom uradjen.

Reci mi kakav je za sklapanje? Po netu sam nailazio na oprecna misljenja.

Cexx206

kazem ti detalji su ok riveti exxtra paneli exxtra svo sklapanje je ok ali usisnici blagi uzas kad ih ubacis u ostak makete trebas se cimati da ih dobro slepis najgore je tamo kod kutija za mamce jer nije onako ravno kao sto treba da bude al sta da ti kazemni kokpit nije tako los al ako hoces exxtra kokpit uzmi eduard ili neki resin sve u svemu nije losa maketa ali iskreno ocekivao sam vise od revella
Niko nije slučajno dobar; vrlinu treba naučiti.

Seneka


zivorad


Cexx206

#9
hvala ljudi hvala :cheers
[admin]Dovoljan je i samo jedan smajli - čitava armija identičnih smajlija deluje jako iritirajuće i nepristojno![/admin]
Niko nije slučajno dobar; vrlinu treba naučiti.

Seneka

flanker

Lepo urađeno, nego ne vidim da li je dvobojan-Light ghost gray+Dark ghost gray.
Ovako mi se čini da je ceo u Light ghost gray. Da li je to šema uz ovu eskadrilu ili sam avion?
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

Cexx206

na nosu ispod broja 103 vidi se razlika u nijansama lgg dgg, nego mm lgg dgg su skoro identicne nijanse, na sajtu cybermodelar daju drugu boju za lgg,  mm rlm licht grau neznam koji je broj ali to je to samo treba bolje da se zagleda u svakom slucaju hvala na komentaru
Niko nije slučajno dobar; vrlinu treba naučiti.

Seneka

flanker

Čini mi se da je prava nijansa na Tomcatu pored.
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

Goran A.

Gornja boja brzo bledi i jos ako je avion prljav tesko je uociti razliku izmedju dve boje cak i sa manje udaljenosti. Servisno zafarbavanje poklopaca i ostecenja dodatno otezava posao.

Nemsy_29

Dobra ona FIFA(ili PES) pozadi, mogli bi jednu partiju  :naughty

Salim se, odlican hornet, jedan od boljih koje sam video  :)