Ми-24В в Афганистане

Previous topic - Next topic

Suhoj

Evo makete koju sam najbrze ikad uradio  :D
Samo 10 dana mi je trebalo.
Maketa je Zvezdina, super za rad, lepo se uklapa a detalji su fenomenalni.
Jedina zamerka su paneli koji su uzasno plitki.
Osnovna boja je AKAN, tamno zelena neki moj mix MM-a a dole RLM 76 isto MM-ov.
Helikopter predstavlja Mi-24V iz Bagrama 1988, nesto malo pred povlacenje iz Afganistana.
Eto tolko ukratko a evo fotki sad.






Slobo

Odlično, svaka čast! Jel su ove turbine motora u startu ovako detaljne kod zvezdinog mi-24 ili si nešto dorađivao?

Suhoj

Nista nisam doradjivao osim visecevnih lansera (izbusio rupe) i dodao par zica na rotor.
Sve je fantasticno izdetaljisano vec na ramu  :)

lord sir giga

Da li si ostarivao avion, posto mi deluje ko da je te 88me dosao da se reklamira a ne da ratuje.
Mnogo nesto cista masina, ali nema veze mozda si tako i hteo, meni se svidja kako izgleda, a navikao sam da maketu lepo zaprljas

Tomcat

Lepo, svidja mi se, jedino da si ga mozda jos malo ostario. Da li su to dekali iz kutije? Cestitke i za rekord  :cheers
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Suhoj

Nisam prljao jer se paneli jednostavno ne primete skoro.
Jedva al bas jedva se vide i ne moze se ni uraditi wash. Nauk za sledecu da prerezem kompletno.
Inace da, dekali su iz kutije.

Nemsy_29

Odlican je, samo savi mu elise jos malo da izgleda realisticnije  :)

flanker

Lepo. Za plitak panel si mogao a koristiš običnu grafitnu olovku ili 0,5.
Znači motor i mehanika idu uz maketu, bravo za Zvezdu  :bravo
U početku će biti teško, ali će zato kasnije biti još teže.

PELE

Одличан Мил, свака част!  :cheers

sezan

Odlicno izgleda! Da ja bi ga umazao sigurno.  ;D
"Smart you must be... Try not. Do or Do not... There is no try"-YODA

dusko

Sve pohvale za rad Ogi stvarno lepo i uredno samo mi reci kako uspevas za deset dana da zavrsis pa ja nedelju dana sklapam kokpit,i uputu zvezdi peticiju da prodube panele ;),.

Suhoj

Pa malo sam se potrduio  :D
Al maketa je generalno super stvarno za rad i interesantna za rad jedino ti paneli.... :-\

gasha

Pa sta se zalis na panele, urezuj, muci se malo. odlicno je ispao  :super

Mikoyan29

Super ti je ispala maketa.....camo je prelep, a vreme za koje si zavrsio maketu je za diplomu  :hahaha
Ja cu uraditi najmanje jos jednog zvezdinog mi 24, toliko je dobra za radi, a i detaljna je  :bravo
MK "Oluj"

sariva

covece,prelep je!!!!! :mjetal



sto je za coveka 6 za sismisa je 9!