Zvezda Mil Mi-35M 1/72

Previous topic - Next topic

Miroslav

Impresivna maketa za rad: 285 delova, detalji motora, otvorena kabina, visok nivo detalja uopste. Zvezda je ovim usla u vrh i oduvala svu konkurenciju kada su u pitanju makete iz porodice helikoptera Mil Mi-24. Da ne duzim mnogo, vecini vas je poznat Zvezdin Mil Mi-24, a na 35-ici su male razlike. Ocenio bih je sa 9/10. Mane su plitki paneli, nesto losiji nivo detalja u kokpitu (izuzev figura pilota) i predimenzionisanost pojedinih dekala. Vecih zamerki nemam. Ovu maketu sam radio mesec i po dana i pruzila mi je neizmerno zadovoljstvo. Po prvi put sam koristio u finisu Revell mat lak i pokazao se odlicno. Slobodno kritikujte i pitajte sta vas zanima, rado cu odgovoriti.
Pozdrav svima.

Nemsy_29

Dobro je ispao, svidja mi se  :)

zivorad

Dooobar,ma sta dobar odlican, samo mi se ne svidjaju ove jednobojne kamuflaze ali to nije do tebe . :bravo

#3
Na skorašnjoj CK u Zagrebu bilo vas je nekoliko Srba i sa tim maketama (2 ako se ne varam).
Pošto sam ih pažljivo sagledao došao sam do zaključka, da meni lično više odgovaraju Hobby Boss Hindovi, i to uglavnom zbog panelizacije koja je kod Zvezde jedva primetljiva i ne može da "zavara" oko pa makete, ma koliko dobro napravljene, deluju podosta plastično.
A možda je za taj utisak kriva jednobojna kamuflaža?
U svakom slučaju potrudio si se kako treba.

Josip

djos & filip

Odlican!!!

ovako jednobojan deluje bas zlokobno i  zastrasujuce :)


Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

dusko

Svaka cast nema te dugo i onda cudo,reci nam koliko bi bilo komplikovano urezati sve panele da li su svi jednake dubine ili se negde potpuno gube?

Miroslav

Nije uopste problem urezati panele i svugde su jednake dubine. Nije ih Zvezda lose uradila, jedino sto su plitki. S druge strane, ne znam i koliko ih ima potrebe isticati u situaciji kada je boja tamno zelena.