Mig-21MF Eduard 1/48

Previous topic - Next topic

djnik

Konacno je gotova! :) Imali ste priliku da vidite ovu maketu u radu i kao sto znate Eduard je nazalost napravio nekoliko propusta. Iz tog razloga mi je trebalo duze nego uobicajeno da zavrsim ovu maketu. Detaljan iclanak o sastavljanju ovog Miga bicete u prilici da procitate na sajtu www.internetmodeler.com uskoro, o tome cu vas blagovremeno obavestiti. Maketa je farbana Model Master Enamelima dok dekali su Lift Here.




Tomcat

Meni se svidja i to jako, ali mislim da bi jos bio lepsi sa oznakama iz perioda SFRJ  ;)
Once upon a time, when men were men, and you could tell a Tomcat guy by the size of his forearms; before LANTIRN, big motors and bombs...

Biba Struja

Odlicno izgleda, a sto se tice dekala, slazem se sa Tomcat-om...    ;D

djos & filip

Odlican migonja!

lep rad ....kao i uvek

Pozdrav

Ovo je samo hobi, ovo je samo hobi, ovo je samo......

Sandman

Dosta dobro je ispao na kraju Đole, posle svih onih peripetija oko uklapanja delova.

Sviđa mi se umereno prljanje, a vidim da si obratio pažnju i na prethodne pozicije brojeva na krilima - zafarbao si ih tamnijom nijansom sive.

Jeste domaći, jeste srpski ali je i prilično dosadan i prazan za kvalitetno posmatranje na tim malim slikama.
Mislim, da bi mu živopisnija kamuflaža mnogo bolje sela.

Josip

djnik

Hvala svima. Ovo je tek prvi MiG-21 u 1/48. Bice neki PF u NMF boji sa SFRJ oznakama a Bis u onoj svetlo/tamno sivoj kombinaciji sa novim ronedelama! Otom potom!

Nemsy_29

Super je ispao, svidja mi se prelaz sive na mestima bivsih oznaka SFRJ  :)

zivorad


Vladimir

Odlican MF ,a daj sad pored njega BIS u 48-ci. :cheers
Ф89 НС

dusko

Odlicno na kraju je sve lepo zavrseno.

FLY BY WIRE

svaka cast..odlicna  21-ca...... :super

moram i ja sebi zbaviti jedan u 48-ci...cini mi se da ima edardov smt....pa mi reci kakva je za sklapanje i rad  i koji su propusti proizvodjaca..pozz

vlajko&marko

Lepo ,pedantno i precizno kao i uvek
Svaka cast  :super
:cheers

Goran A.

Ovo izdanje Eduarda dobija smisao tek sa njihovim dodacima a to je jos 50-tak eurica.

Kerber

Veoma dobar Mig.
Mozda je Eduard tezi za sklapanje, al' ima liniju pravog aviona...Dopadljiv i pedantan rad.